Sari la conținut

Postări Recomandate

Postat

denis-dragus.jpg?fm=jpg&q=80&fit=max&cro
 

Ambuscadă pe tunel

Imediat după terminarea jocului, Becao, fotbalistul celor de la Kasimpaşa, a început să-l provoace verbal pe internaționalul român încă de pe teren. Conflictul nu s-a stins însă odată cu ieșirea de pe gazon.

Adversarul a continuat să-l hărțuiască pe Drăguș și pe culoarul spre vestiare. Mai mult, sursele de la fața locului susțin, potrivit 61saat.com, că Becao l-ar fi așteptat special pe atacantul român la intrarea spre vestiare, cu intenția clară de a-l ataca. Situația a scăpat de sub control, iar jucătorii de la Kasimpaşa au sărit să-i lovească pe cei de la Gaziantep în zona tunelului.

Pentru a evita o bătaie generală și posibile răniri grave, forțele de ordine au fost nevoite să intervină prompt. Poliția a reușit să blocheze escaladarea conflictului și să-l protejeze pe Denis Drăguș de furia adversarilor. Românul a bifat 31 de minute în această partidă, fiind introdus pe parcursul reprizei secunde.

 

Stirea completa si sursa

 

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate