Sari la conținut

[Fotball] Steliano Filip, încântat de New Dinamo: ”Suntem o familie în pofida problemelor!” Ce a spus despre memoriul depus


PlayZeeK. # GFX

Postări Recomandate

articol scris de Digi Sport
19.07.2021, 22:58

Dinamo a reușit o victorie mai puțin scontată, scor 3-2 acasă cu FC Voluntari, după un meci extrem de spectaculos în Ștefan cel Mare.Jmhhc2g9ZTdlMGEzMzczODZmYWY2ZjdiZjUzNzMx

Dario Bonetti a mizat pe o echipă formată doar din jucători autohtoni, cu câțiva veterani și mulți tineri.

Printre cei cu experiență s-a numărat și Steliano Filip, cel care a recunoscut totuși că a depus memoriu ca să devină jucător liber.

”Ne bucurăm pentru cele trei puncte, am început cu dreptul în ciuda tuturor problemelor suntem o familie, am arătat asta pe teren.

Am dat dovadă de caracter și am întors jocul. Din 2012 se vorbește de New Dinamo, avem copii talentați, suntem un exemplu pentru ei, eu, Paul Anton, Deian Sorescu, împreună cu ei vrem să formăm un grup puternic. 

Nu pot să plec de capul meu, sunt sub contract, nici nu mi-am dorit, am o înțelegere cu cei din DDB, ei știu despre ce e vorba.

Am depus memoriu, dar aștept răspuns de la cei de sus, totul depinde ei”, a declarat Steliano Filip după meci.

Etichete: steliano filip , steliano filip dinamo , dinamo fc voluntari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate