Sari la conținut

[Propunere] Categorie nouă jocuri


RĂDUCU

Postări Recomandate

Nume : RĂDUCU

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Adăugarea unei categorii la jocuri numită Alte jocuri (sub-categorii: Noutăți, Tutoriale, Skin-uri, Resurse) care să fie generală pentru toate jocurile, mă pot ocupa personal de modele. Și un exemplu de postare ar fi: [VALORANT] Vyse: Adapt or Die / [FORTNITE] The Pumpkin King and his stitched-together seamstress, a perfect pair.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Diversificare jocuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, RĂDUCU a spus:

Nume : RĂDUCU

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Adăugarea unei categorii la jocuri numită Alte jocuri (sub-categorii: Noutăți, Tutoriale, Skin-uri, Resurse) care să fie generală pentru toate jocurile, mă pot ocupa personal de modele. Și un exemplu de postare ar fi: [VALORANT] Vyse: Adapt or Die / [FORTNITE] The Pumpkin King and his stitched-together seamstress, a perfect pair.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Diversificare jocuri.

Te ajut și eu cu postările acolo, sunt total pentru implementarea acestei categorii.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 7 minute, RĂDUCU a spus:

Nume : RĂDUCU

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Adăugarea unei categorii la jocuri numită Alte jocuri (sub-categorii: Noutăți, Tutoriale, Skin-uri, Resurse) care să fie generală pentru toate jocurile, mă pot ocupa personal de modele. Și un exemplu de postare ar fi: [VALORANT] Vyse: Adapt or Die / [FORTNITE] The Pumpkin King and his stitched-together seamstress, a perfect pair.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Diversificare jocuri.

Pro .

Este o propunere bună prin care se va dezvolta un pic forumul .

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Hai sa zic si eu PRO, sa nu primesc HATE dupa🤣🤣🤣

And all kidding aside, este o propunere buna, vorba lui @AdR mai dezvoltam forumul !

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate