Sari la conținut

Reclamatie zuky


PaiN21

Postări Recomandate

Nume reclamant: Pa1N

Nume admin reclamat: zuky

Motiv: slay fara motiv, tipic copilaresc, urla unu ca e long lm, desi probabil vroia sa zica unbreakable (e a nu stiu cata oara cand ei habar nu au ce e ala lm long) si zuky se trezeste sa imi dea slap&slay fara ca nimeni sa verifice daca chiar nu se poate sparge lm, in pozitia in care l-am pus e 200% de spart, nu e lipit de perete, a verificat el sau vreun zm ca nu se sparge? cum? cum sa fii asa frustrat?

Durata Ban (Daca este cazul):-

Dovada(video/poza/demo): demo  + ca ma amenintat aseara ca abia asteapta sa imi dea ban :)) chiar nu pot sa ma joc de frustrati ca zuky? penibil, pacat de server, repet penibil cu asa personaje.. deja are avertisment verbal, consider ca pentru inca un slay dat aiurea merita o pauza... problema inca o data, nu e slay-ul asta, ci ca nu stiu sa gestioneze o situatie banala, imi da slay ca a tipat unu ca e lm long :)) care long?


PS: legat de limbaj, nu e ok, dar nu ma pot abtine cu asa frustrati pe viata, macar daca stia sa faca dif dintre lm long si lm unbreakable, chiar nu pot sa pierd timp sa ii fac post in fiecare seara, calmati-l va rog..

Editat de PaiN21
  • Dislike 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baiatule 🤣 esti fantastic, eu iti fac post ca dai in balta cu slay rau de tot si tu spui ca cer ban pentru limbaj?

Pai cum sa ma abtin cand vad ce catastrofa esti? tu esti setat pe slay, nici nu te obosesti sa verifici ce zice lumea, bagi ca faptul ca nu stii sa diferentiei lm long-unbreakable, dar tot ce vi sa spui, e ca cer ban pentru limbaj 😅 nu mai zic ca faci poze cu telefonul la consola, probabil nici nu stii sa te uiti la demo de l-am pus 🥲

Editat de PaiN21
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost martor la eveniment ai facut un admin "handicapat"  exact cum se vede si in pozele puse de tine + ca in pozele puse de tine se vede clar cum mai intai te avertizeaza verbal apoi slap cu 0 dmg si abia apoi gag si slay (mai ca la carte nu se putea) . crezi ca daca faci reclamatie unui admin o sa si pice vinovat pentru simplu fapt ca ai facut tu reclamatie? din punctul meu de vedere tu nu stii sa joci  fara sa incalci regulile si crezi ca scapi facand pe victima pe forum. CONTRA RECLAMATIEI + propun sa primesti ban 24 ore ca sa ai timp sa citesti regulamentul si sa schimbi comportamentul daca mai vrei sa joci pe server.

  • Like 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Nu trebuie sa (jignim/injuram) admini /playeri de pe server , in caz contrar vei fi sanctionat gag-ban 15 minute  si dublandu-se daca vei continua. Daca ai o problema cu un admin poti sa faci foarte usor o reclamatie sau sa apelezi la un Manager/Fondator.

Din dovezile aduse de tine rezulta ca acest laser a fost pus inlegal (unbreakable/long laser). Adminul a acordat slap-slay ul corect .

PS.  Am testat lm-ul si nu poate fi spart .

T/C

  • Like 4
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Dany97 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate