Sari la conținut

Reclamatie zuky


PaiN21

Postări Recomandate

Nume reclamant: Pa1N

Nume admin reclamat: zuky

Motiv: abuz de comanda, mi-a dat slay ca i-am distrus pb, de unde era eu sa ghicesc ca are el pb intr-un tunel ascuns? mi-e imposibil sa vad prin pereti, eventual putea spune ceva si ma opream, xx112xx a incercat sa-mi spuna ceva, dar frustratul asta nu s-a putut stapani si direct slay, dupa care a putut sa scrie

Eu am mai scris si in alt topic, sunt admini care nu au ce cauta, eu chiar nu stiam ca e el ascuns in acel tunel si ca i-am distrus eu toate pb, din pacate de frustrati ce sunt folosesc comenzile cum ii taie capul, nu mai zic cate slay am luat aiurea ca urla ba unul ba altul prin chat ca e lm long (cand de fapt vor sa spuna ca e unbreakable), dar ei habar nu au ce e ala, zic doar lm long si sunt admini, care pun botul si direct slay, fara sa verifice..

PS: astia care veniti sa comentati ca e doar un slay, cred ca e al 10-lea dat aiurea, asa ca vedeti-va de treaba. am observat deja ca fac degeaba reclamatie, chiar unul din admini zicea ca fac degeaba, dar macar poate ii instruiti sa anunte daca ceva nu e ok, inainte sa dea slay ca frustratii

Durata Ban (Daca este cazul): -

Dovada(video/poza/demo):

bXAxdvI.png

SON3swT.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA 

4. Nu aveti voie sa spargeti sacii altuia. Nerespectarea acestei reguli se sanctioneaza cu Slay.

Pe sacii fiecarui player scrie numele acestuia , si nu conteaza cui ai spart sacii , se sanctioneaza cu slay 

Editat de zennik
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am sa te jignesc asa cum ai facut-o tu,esti doar nevazator,daca pui tinta in acea directie poti vedea ca am numele pe saci,poti vedea ca sunt om,poti vedea lm,doar ca tu ai ales sa tragi intentionat sa ma poata infecta zm care m-a atacat!SI CITESTE REGULILE

Editat de zuky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra. 

For your level you should already know the rules, at least having read them once.

There are new players who enter the server and are notified of the rules, but there are other players who already have enough time on the server, therefore ignorance of the rules cannot be justified.

We are literally warning the rules in the chat all the time or with binds.

PD: You should not call anyone an "idiot" under any circumstances.

Respect.

Editat de Maz1mo
  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !
Iti inteleg reclamatia , dar nu trebuie sa insulti un admin ca ti-a dat un Slay. Inca o data , repet: Nu putem pune adminii sa faca dovada pe un Slay.
Din dovezile tale , vad ca stii unde este tunelul ascuns , intr-adevar , nu stiai daca are saci sau nu. 
Adminul are avertisment verbal !

T/C !


 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate