Sari la conținut

Propunere categorie


BoGdY

Postări Recomandate

Nume : BoGdY
Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun sa se adauge Categoria  Moderator  zone ! din unde au acces doar fondatori , administratori, si moderatori !
Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : pai ajuta in multe chesti , acolo se va posta retragerile si abesntele staffului leaguecs ! acolo se poate comunica cu staff-ul se poate discuta despre ori ce doar cei din saff membri nu au accs !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

Am mai avut categorii de genul chiar si pentru Up/ Down avem dar nu se folosesc, iar pentru comunicarea cu voi avem PM si ședințe. Nu facem atât de multe schimbari incat sa mai încarcă forumul cu încă niste categorii 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

categoriile astea de tip "Staff Zone" , mi se pare putin degeaba...doar faci +1...un fel de discutii libere..si se face chat la un moment dat,moderatorii vor avea 500 de post-uri din care 250 sunt din reply-uri la staff zone..pe langa asta..exista teamspeak3...acolo se discuta chestiile importante.

nu stiu daca e treaba mea..adica daca am voie sa comentez aici la propuneri, dar eu sunt :CONTRA:..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate