Sari la conținut

Reclamatie zuky


Alucard

Postări Recomandate

Nume reclamant: Zorgan

Nume admin reclamat: zuky

Motiv: Comenzi inutile

Durata Ban (Daca este cazul): - 

Mentiuni: Chiar nu inteleg de ce unii dintre voi simtiti nevoia de a va manifesta gradul. Daca am ajuns sa dam comenzi pentru orice replica, daca zicea unul o injuratura cred ca primea si ban direct, fara avertisment. Nu sunt eu cu din astea, dar deja mi se pare exagerat. Mi-a mai dat unul gag tot pe o chestie din asta total random. 

Dovada(video/poza/demo): 

DZPIxx6.pnghlAtntD.pngQexA8Ko.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu din câte vad zuky tia dat gag ca ai jignit nu am fost de fata sa vad ce sa întâmplat dar Adminul a procedat corect contra nu se fac reclamați pentru gag,slay,kick doar ban sa mai zis și o repet

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ca ai pus dovada,urma sa o fac si eu dar se pare ca ti-ai facut complain-ul pentru tine nu pentru mine,regula zice clar fara jigniri,nu acceptam jignirea nimanui!( Cu capacități mintale foarte reduse.

sinonime: cretin idiot neghiob nătărău prost tâmpit=imbecili)in caz ca nu stii definitia cuvantului imbecil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost pe harta atunci si va tot certati mai multi ca se bloca intrarea la teleport. Asta nu e motiv sa jignesti alti jucatori, cat despre reclamatie mi se pare nefondata.

Spor la joc si hai sa pastram un vocabular decent ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclamatie nefondata !
Nu putem pune adminii sa tina dovezii pentru un simplu gag, in caz contrar din dovezile tale nu se intelege mai nimic.
T/C

Editat de Cizmă Bă
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate