Sari la conținut

Reclamatie moderator zennik


Postări Recomandate

Nume reclamant: Pa1N

Nume admin reclamat: zennik

Motiv: slay fara motiv, doar pentru ca l-am omorat, mi-a dat slay pe motiv ca pun laser lung, langa mine inauntru era alt admin, pusese laser exact langa al meu, dar s-a gandit el sa imi dea mie slay.

Durata Ban (Daca este cazul): -

Dovada(video/poza/demo):

IJxIU21.png

PS: in principiu pe acest server am observat ca cei mai multi admini habar nu au de capul lor, dau slay cum li se scoala, ieri altul (nu mai stiu care, cred ca kent) mi-a dat slay ca a urlat unul prin chat ca fac block, el nici macar nu a verificat sa vada unde sunt si ca nu faceam niciun block, prin asta pierdeti jucatori..

Astept sa vad ce masura ati luat.

LE: nu are nici o dovada, a dat slay instant dupa ce l-am omorat..

Editat de PaiN21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra momentan daca are dovada ca laseru a fost lung ai încălcat regulamentul dar daca nu este așa a fost greseala lui. Voi edita daca nu este așa 

Editat de XeqtR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu dacă am voie sa răspund la reclamații ca player dar contra dacă era lm lung adminu a procedat corect 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rând după cum am observat eu părea lung eu stăteam analizam , dacă e lung sau nu , laserul de alături era a meu nu era lung , se spărgea din afara , după ce am dat slay , stand 10-15 secunde sa analizez , am verificat și într-adevăr nu era lung , scuzele mele , după aceea eu mi-am dat slay , pentru greșeala care am comis-o , problema era ca puteau foarte foarte greu sa ajungi la el , eu ti-am zis vrei sa vorbești ai la dispoziție amx_chat pentru ca aveai gag , pentru limbaj , mi-am dat self-slay pentru greșeala , atent la limbaj 

  • Like 1
  • UP 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e adevarat si si-a dat slay singur sau macar si-a cerut scuze pentru greseala, nu mi se pare o problema asa mare incat sa ne apucam sa facem reclamatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I think this whole topic could have been clarified and discussed in the game chat, Zennik is a great moderator, but he is not exempt from making mistakes, like none of us, your evidence is not so substantial to make a complaint, it is not for so much.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra , e doar un slay ... nu a dat ban nu a făcut nimic grav , poate o fi dat și din greșeală.

Editat de J0K3RuL ;X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 27/08/2024 at 11:01, PaiN21 said:

PS: in principiu pe acest server am observat ca cei mai multi admini habar nu au de capul lor, dau slay cum li se scoala, ieri altul (nu mai stiu care, cred ca kent) mi-a dat slay ca a urlat unul prin chat ca fac block, el nici macar nu a verificat sa vada unde sunt si ca nu faceam niciun block, prin asta pierdeti jucatori..

Când este serverul plin nu ai timp să verifici de fiecare dată, nu cred că se apucă cineva să zică că faci block așa din neant.

 

On 27/08/2024 at 11:01, PaiN21 said:

LE: nu are nici o dovada, a dat slay instant dupa ce l-am omorat..

Se cer dovezi doar la BAN, nu cerem dovezi pentru un simplu slay/kick.

Din ce am înțeles ți-a dat slay deoarece a crezut că ai pus un laser lung, dar și-a dat seama pe urmă că a greșit și "s-a sancționat" singur dându-și slay.

Deoarece și-a asumat greșeala, adminul în cauză va primi doar un avertisment verbal de data aceasta, din cauza faptului că trebuia inițial să folosească comanda amx_removelaser.

T/C

  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate