Sari la conținut

RECLAMATIE OREO


Postări Recomandate

Nume : Cizma Ba

Numele celui reclamat?:  @OREO

De ce faci această reclamație?: Am primit blacklist la cererile de lucrari pe motivul ca nu am purtat nicio creatie facuta la ultima cerere data. In regulament nu spune nimic de a purta neaparat o creatie. In ultima cerere am dat un reply cu o cerinta , daca mai poate cineva sa faca o creatie, neplacandu-mi ce s-a creeat de catre Oreo si celalalt Designer care a lucrat. Tot odata am salvat  o creatie de a lui Oreo care mi-a placut un 5/10 , ulterior nefolosind-o.
Nu mi se pare normal sa fiu in blacklist pentru ca nu mi-a placut ce mi-a creeat si totodata sa imi inchida fostul topic pentru ca am cerut daca mai poate lucra cineva pe stock-ul pe care l-am oferit.

Dovezi:  Nu am ce dovezi sa arat, regulamentul este clar pentru toata lumea.
Multumesc !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Dacă cererea dumneavoastră a fost închisă, și nu purtați o lucrare cel puțin 3 zile, cererea o să fie respinsă, puteți face alta după o lună.
 

Poate nu scrie nimic de blacklist, (deși cam asta înseamnă, că nu poți face cerere 30 zile - blacklist) - tot aia, dar, e făcut un topic special cu numele de ‘blacklist cereri lucrări’, doar să putem ține evidența mai ușor, îmi pare rău să îți zic dar mi se pare destul de aiurea ca designerii să muncească ceva, să stea 5-10 minute să facă un avatar urmat ca cel ce face cererea să nu poarte nici o lucrare. O să modific și în regulament partea cu blacklist sa nu mai existe discuții. 3 zile pentru a purta o creație nu cred că este exagerat, măcar este apreciată munca lor, de asemenea nu ai voie să postezi în propriul tău topic ‘mulțumesc, mai aștept, etc etc’ din cauza asta ți-a fost și închisă cererea. 

imi cer scuze pentru eventuale greșeli gramaticale, sunt de pe telefon. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez mult munca celor din echipa grafica , insa nu mi se pare corect sa fiu trecut in zona "black-list" pentru ca nu imi place partial ce mi s-a facut. Dar cum ai spus in reply-ul lasat de tine la aceasta reclamatie , nu am voie sa adaugam un reply la topicurile facute de noi, asta unde scrie ? 
Inseamna ca regulamentul a fost facut sa fie incalcat. Multumesc , raman cu blacklist-ul in continuare. Se poate da T/C :) .

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 13 minute, Cizmă Bă a spus:

Apreciez mult munca celor din echipa grafica , insa nu mi se pare corect sa fiu trecut in zona "black-list" pentru ca nu imi place partial ce mi s-a facut. Dar cum ai spus in reply-ul lasat de tine la aceasta reclamatie , nu am voie sa adaugam un reply la topicurile facute de noi, asta unde scrie ? 
Inseamna ca regulamentul a fost facut sa fie incalcat. Multumesc , raman cu blacklist-ul in continuare. Se poate da T/C :) .

Faptul ca nu poți face o cerere timp de 30 zile dacă nu porți o lucrare 3 zile cu blacklist 30 zile e aceiași chestie… o să modific și regulamentul să nu mai fie discuții pe viitor :) Închid reclamația. Sper că ai înțeles ce am vrut să scriu aici, nu am scris cu răutate, doar să fie apreciată munca echipei 

  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate