Sari la conținut

Cerere UnBan-Sqq


Postări Recomandate

Ban Information 
Name: Sqq 
SteamID: STEAM_1:0:288028199 
Reason: multipleaccounts 
Unban Time: Permanent Ban 
Admin Name: KING | iReal 
Admin SteamID: STEAM_0:0:664

Am fost interzis pentru uciderea în fermă pe server. 
Cred că această interdicție nu este justificată pentru că nu se spune în mod specific „uciderea în fermă este interzisă” în niciun caz în reguli.
Personal cred că ar fi trebuit să fiu avertizat mai întâi și apoi să fiu interzis dacă am a continuat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

O sa incerc sa fiu pe cat de mult impartial in acest caz. Intr-adevar nu se specifica niciunde faptul ca este interzis sa farmezi kill-uri, din punct de vedere moral nu e in regula. Ban-ul, d.p.m.d.v este putin cam mult, insa avand in vedere si faptul ca pe unul dintre conturile lui a avut un nume nu tocmai potrivit, ban-ul sa ramana, dar nu permanent, ci pentru 10-20 de zile. Pe de alta parte(chestia asta tine doar de staff), ar trebui adaugat undeva prin regulament faptul ca la prima abatare se sactioneaza cu un warn, iar la urmatoarea abatere ban permanent. Exceptii sa fie conturi cu insulta, mai in gluma mai in serios, adresate unui admin , conturi care sa denigreze numele serverului, sa denigreze imaginea unui admin, conturi care sa promoveze alte servere si lista poate continua. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate