Sari la conținut

[Rezolvat][Cerere UnBan] Marcus


Postări Recomandate

★ Nick : Marcus

★ IP : 176.3.76.39 

★ SteamID :  STEAM_0:1:583556805 

★ Data : 23:13

★ Adminii prezenti pe server : multi

★ Numele Adminului : rebel

★ Descrierea scurta a ceea ce s-a intamplat : il omor 2 runde la rand si ma trezesc cu ban. la 3 4 secunde dupa ban intru pe ts si incerc sa vorbesc cu el, dar era foarte nervos si imi da interdictie pe canal si kick de pe ts fara sa scot o vorba. tin sa va spun ca este a2-a oara cand primesc ban pentru wall (la prima cerere de unban nici acum nu am primit dovad). 


am spus si o mai spun cum am facut cand am primit si prima data cand am primit ban, am intrat pe ts si am spus adminilor ca accept orice fel de verificare, wg, in laptop, poze si ce verificari se mai pot face. 

 

 

★ Dovada :  https://prnt.sc/WhhgkofCtYsp    


multumesc pentru intelegere si sper sa fie macar aici o dovada pentru banul primit. 



EDIT: inainte sa primesc kick de pe ts fostul admin daubine i-a spus lui rebel  ca poate vreau sa spun ceva, iar raspunsul lui rebel a fost  ""nu ma intereseaza si banul se scoate doar de catre cine se da"" .

dupa vocea pe care o are ii dau o varsta si ma asteptam sa aiba un altfel de vocabular si comportament, tinand cont si de gradul pe care il are, dar daca se ajunge sa plateasca o suma de bani lunar si sa baneze pe cine vrea si cum vrea imi pare rau pentru playerii care chiar sunt corecti si admini la fel. un admin care da ban fara dovada s-au vorbeste in felul care a vorbit el pe ts primeste down sau remove.

dovada nu are 100% pentru banul primit. 


 

Editat de Marcussss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 [advanced_bans.amxx]    ..:: REBELII.LEAGUECS.RO #VIP FREE STEAM ON ::.. <> unbanned Marcus <176.3.76.39> || Ban Reason: "wall"

Vezi acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, Marcussss said:

★ Nick : Marcus

★ IP : 176.3.76.39 

★ SteamID :  STEAM_0:1:583556805 

★ Data : 23:13

★ Adminii prezenti pe server : multi

★ Numele Adminului : rebel

★ Descrierea scurta a ceea ce s-a intamplat : il omor 2 runde la rand si ma trezesc cu ban. la 3 4 secunde dupa ban intru pe ts si incerc sa vorbesc cu el, dar era foarte nervos si imi da interdictie pe canal si kick de pe ts fara sa scot o vorba. tin sa va spun ca este a2-a oara cand primesc ban pentru wall (la prima cerere de unban nici acum nu am primit dovad). 


am spus si o mai spun cum am facut cand am primit si prima data cand am primit ban, am intrat pe ts si am spus adminilor ca accept orice fel de verificare, wg, in laptop, poze si ce verificari se mai pot face. 

 

 

★ Dovada :  https://prnt.sc/WhhgkofCtYsp    


multumesc pentru intelegere si sper sa fie macar aici o dovada pentru banul primit. 



EDIT: inainte sa primesc kick de pe ts fostul admin daubine i-a spus lui rebel  ca poate vreau sa spun ceva, iar raspunsul lui rebel a fost  ""nu ma intereseaza si banul se scoate doar de catre cine se da"" .

dupa vocea pe care o are ii dau o varsta si ma asteptam sa aiba un altfel de vocabular si comportament, tinand cont si de gradul pe care il are, dar daca se ajunge sa plateasca o suma de bani lunar si sa baneze pe cine vrea si cum vrea imi pare rau pentru playerii care chiar sunt corecti si admini la fel. un admin care da ban fara dovada s-au vorbeste in felul care a vorbit el pe ts primeste down sau remove.

dovada nu are 100% pentru banul primit. 


 

Eu nu inteleg de ce m-ai citat pe mine? 

Eu nu sunt rebel, in joc numele meu este viK si nu stiu ce ai tu de impartit cu rebel.

Eu am vazut un jucator cu un nume similar si am considerat ca esti tu, cel in cauza.

Numai bine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

v1k, nu te-am citat, am pus link de la cererea de unban la care nu am primit dovada.


 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri a fost banat dinou fara dovada. eu nu cred ca e corect ce se intampla. schimbati regulamentul 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt fundatori care nu le faceti nimic gen a mix dovezi au baietii multe chiar si el a zis ce facea cu noi

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate