Sari la conținut

[Cerere moderator]


Postări Recomandate

Nume : @EVIL BABY1

Vârstă : 16 ani

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Îmi doresc să aplic pentru acest grad deoarece cunosc comunitatea din anul 2020 și consider că pot crește activitatea în unele categorii.

Ce sectiune dorești spre moderare? : Zona de pariuri sportive deoarece este deficitară, iar pe viitor voi aspira la categoria generală pentru a menține regulamentul și a spori activitatea.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Postări regulate, respectarea regulamentelor și unele sugestii cu privire la categoria menționată mai sus.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : După cum se poate observa, nu am mai activat de mult timp, dar cu siguranță se va imbunatati.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Desigur.

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Nu, doar am discutat cu XTream despre comunitate.

Alte precizări : Nu este cazul.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

  Salut, felicitări pentru interesul tău de a deveni moderator pe forumul nostru. Apreciez dorința ta de a contribui la comunitatea noastră. Cu toate acestea, în acest moment, consider că nu ești încă pregătit pentru acest rol.

  1. Nu ai activat deloc într-o categorie importantă pentru comunitatea noastră.
  2. Ai doar 3 posturi active, iar noi căutăm moderatori cu o prezență mai consistentă și mai activă.
  3. Cred că mai ai nevoie de puțină experiență pentru a gestiona eficient responsabilitățile unui moderator.
  4. Ai contul creat de circa 22 de ore, fără să-ți faci o prezentare ai sărit direct în dorința pentru funcție!
  5. Postările nu se fac de genul ăsta..ai nevoie să urmezi un model, un regulament, ai niște anexe acolo.

Te încurajez să te implici mai mult și să îți diversifici activitatea. Cu siguranță, cu timpul și dedicarea ta, vei putea să faci parte din staff.

Toate cele bune,

 

#contra.

  • UP 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 1 oră, EVIL BABY1 a spus:

Nume : @EVIL BABY1

Vârstă : 16 ani

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Îmi doresc să aplic pentru acest grad deoarece cunosc comunitatea din anul 2020 și consider că pot crește activitatea în unele categorii.

Ce sectiune dorești spre moderare? : Zona de pariuri sportive deoarece este deficitară, iar pe viitor voi aspira la categoria generală pentru a menține regulamentul și a spori activitatea.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Postări regulate, respectarea regulamentelor și unele sugestii cu privire la categoria menționată mai sus.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : După cum se poate observa, nu am mai activat de mult timp, dar cu siguranță se va imbunatati.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Desigur.

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Nu, doar am discutat cu XTream despre comunitate.

Alte precizări : Nu este cazul.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da.

Salut! Nu ai deloc activitate + ca din ce am vazut un post de-al tau a fost facut la categoria gresita. Revino cu o noua cerere peste 14 zile cu o activitate cat de cat decenta la sectiunea unde doresti sa moderezi.

Pana atunci, esti :RESPINS:

:topic_inchis:

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate