Sari la conținut

[Interviu] - MtK_Angel


Postări Recomandate

                     UXZCiCU.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS !

In acest interviu suntem alaturi de @MtK_AngeL

 

                                   reporter l 1st_Psycho: Salut @MtK_AngeL Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Multumesc pentru invitatie!

 

                                                                                                                                       Viata personala

                                   reporter l 1st_Psycho: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Denisuc ciprian,  asta nu prea se spune dar 31 , TULCEA

                                   reporter l 1st_Psycho: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Cu o cafea neagra si tare

                                   reporter l 1st_Psycho: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Sa fim mai buni unii cu altii

                                   reporter l 1st_Psycho: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viața ta?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Sincer am multe dar in momentul de fata tot ce as vrea este sa schimb locul de munca pentru a fi mai aproape de cei dragi

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce abilitate ai vrea să stăpânești?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: oooo puterea lui Aladin

                                   reporter l 1st_Psycho: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viața ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Sanatate dragoste fericire banii faima

                                   reporter l 1st_Psycho: Daca ar fi sa predai o materie la scoala care ar fi?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Istorie

                                   reporter l 1st_Psycho: Ai vreun motto dupa care te ghidezi in viata?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Da ceva de genu echilibru in viata e ca fuga pe gheata

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce te enerveaza cel mai rau?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Minciuna

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce job-uri ai avut?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Nu mai stiu dar in principiu pipefitter

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce muzica asculti?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: All inclusive

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce stii sa gatesti?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Cam de toate chiar si sarmale ardei umpluti etc

                                   reporter l 1st_Psycho: Cel mai bun sfat pe care il poti da unui copil

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Sa aibe grija in viata ca nimic nu e ceea ce pare

                                   reporter l 1st_Psycho: Daca nu ar fi job-ul tau ce altceva ai alege?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Chiar nu stiu

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce nu ar trebui sa faci niciodata cadou?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Florile din cimitir

                                   reporter l 1st_Psycho: Cate perechi de casti ai?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Toate gramada 5

                                   reporter l 1st_Psycho: Ti-a dat vreodata vreo fata/ baiat papucii si de ce?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: DAAAAAAAAAAA

                                   reporter l 1st_Psycho: Care e cea mai buna replica de agatat pe care o stii?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: EEE fata mananci cumva ciment ca arati BETONNNNN

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce te motiveaza sa muncesti?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Familia si dorinta de a ajunge cat mai sus

                                   reporter l 1st_Psycho: Colectionezi ceva?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Nu

                                   reporter l 1st_Psycho: Daca ai putea sa ii dai un mesaj lui Dumnezeu care ar fi?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Sa se uite putin la noi sa vada cum am ajuns

                                   reporter l 1st_Psycho: Gucci sau H&M ?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: SH

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce nu suporti la taximetristi?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Greata cu care te trateaza cand astepti restul

                                   reporter l 1st_Psycho: Cine ar trebui sa conduca tara?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Nimeni

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce obiceiuri de om batran ai?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Nu cred ca am adica nu stiu )

                                   reporter l 1st_Psycho: Cel mai prost nume pe care poti sa il dai unui sarpe (animalul)

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Sarpe

                                   reporter l 1st_Psycho: Crezi ca frumoasei adormite ii mirosea gura cand s-a trezit?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Iti dai seama la cati pitici erau )

                                   reporter l 1st_Psycho: Cand te-ai simtit ultima data batran?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Acum vreo 2 ore cand am urcat scarile tinand-u-ma de mijloc )

                                   reporter l 1st_Psycho: Care e cea mai proasta gluma pe care o stii?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: S-a spart prezervativul iubire

                                   reporter l 1st_Psycho: In ce superstitii crezi?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Viata dupa moarte

                                                                                                                       Runda de intrebari si raspunsuri rapide

 

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce combinatie de mancaruri ar trebui interzisa?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Ciorba de mici

                                   reporter l 1st_Psycho: La ce crezi ca se gandesc gastele inainte sa adoarma?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Ca cineva e mai sus ca el )gen psycho

                                   reporter l 1st_Psycho: Pot sirenele sa faca copii?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: DA cum dracu numai copii sirena ne mai trebuie la aia cum le mai spui sirenecopii

                                   reporter l 1st_Psycho: De ce nu zboara pinguinii?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Nu au cum ca sunt in parlament la ciolan acum

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce meserie ai vrea sa aiba copii tai

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Ce vor ei

                                   reporter l 1st_Psycho: De ce crezi ca se imbraca mulat supereroii?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Sa iti faca in ciuda ca esti tu gras

                                   reporter l 1st_Psycho: Crezi ca un peste se poate dezhidrata?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Bai nu stiu ,,credca o sa fac o crima sa vad )

                                   reporter l 1st_Psycho: Daca iti dai singur un pumn si te doare inseamna ca esti prea puternic sau prea slab?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Hai ca ai pus o intrebare ,ia da-ti tu un pumn sa vedem pleaca sangele sau nu ) dar ca sa raspund NU pentru ca sunt un inger )

                                   reporter l 1st_Psycho: Crezi ca pasarile care pleaca in tarile calde isi uita ceva in Romania?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: DA pe unii ca noi care nu avem bani de vacante in tarile calde

                                   reporter l 1st_Psycho: De ce crezi ca lipiciul nu se lipeste in interiorul tubului?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Buna intrebare cred ca nu mai dorm la noapte

                                   reporter l 1st_Psycho: Cel mai prost nume pentru o pisica

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Duta ) )

                                   reporter l 1st_Psycho: Din ce e facuta plastilina?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Plastilina este alcătuită dintr-un amestec de caolin, substanțe grase din anumite rășini naturale sau sintetice, colorat cu diferiți pigmenți, pentru a conferi plastilinei o gamă largă de culori. )

                                                                           

                                                                                                                                 Viata vituala

 

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Doar mi-a placut

                                   reporter l 1st_Psycho: Ai mai avut alte porecle sau nume?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Denis

                                   reporter l 1st_Psycho: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: @Fondator, @Administrator, @Global-Moderators, @Moderators, @Asistență Tehnică TS3  cu toti as vrea

                                   reporter l 1st_Psycho: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Nu am cum sa aleg toti imi sunteti prieteni chiar daca e in mare parte virtual deci nu ma pune sa aleg ca nu am cum , @Fondator, @Administrator, @Global-Moderators, @Moderators, @Asistență Tehnică TS3 

                                   reporter l 1st_Psycho: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Stiu de cand s-a infiintat

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Foarte buna , Nu am ce zice totul este super

                                   reporter l 1st_Psycho: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Nu am ce zice totul aproape impecabil , Doar ca anumite fixatii nu sunt bune

                                   reporter l 1st_Psycho: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Da as putea spune ca da

                                   reporter l 1st_Psycho: Ai vreun server favorit din comunitate?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: MIX-AREA.LEAGUECS.RO ) HAIDETI LA MIX

                                   reporter l 1st_Psycho: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Pai e simplu Dragilor va doresc tot este mai bun si sa aveti parte de tot ce va doriti voi , Nu ascultati intotdeauna dintr-o perspectiva ci incercati sa priviti lucrurile din ambele pozitii facand asta iti poti schimba viata . Va doresc succes in tot ceea ce vreti sa faceti! Va saluta  MtK_AngeL

                                   reporter l 1st_Psycho: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Tot mai sus NR 1

                                   reporter l 1st_Psycho: Iti multumesc pentru timpul acordat si de asemeni pentru raspunsuri

                        supervizor mix l Mtk_Angel: Hai cu spaga acum lasa vrajeala )

      

                                                                                                    Acesta a fost interviul sustinut de catre @1st_Psycho& @MtK_AngeL

                                                                                                                 Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la 1 la 10.

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate