Sari la conținut

Cerere Addons furien clasic / credite. 2014/2015


fuxanu

Postări Recomandate

Salut, as dori daca se poate sa ma ajutati cu un addons de furien, clasic sa fie sau cel cu credite de prin 2014/2015, mersi fain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19 minutes ago, Dexter. said:

Salutare, ce iți recomand eu este următorul lucru, iți instalezi pe un default amxmodx pluginul de bază și după iți pui ce plugin-uri vrei tu

Poftim pluginul de bază.

Apasă pentru redirecționare

Da mersi de sursa, dar nu reusesc sa compilez sursa si degeaba.. as avea nevoie de un plugin cat de cat clasic cu nu multe plugin-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, fuxanu a spus:

Da mersi de sursa, dar nu reusesc sa compilez sursa si degeaba.. as avea nevoie de un plugin cat de cat clasic cu nu multe plugin-uri.

Serverul urmează să fie afiliat comunității? Dacă da, iți pun la dispoziție addons-ul de pe vechiul meu server top1 mondial la modul furien [furien.cs1.ro] clasic cu beneficii, dar ți-l licențiez pe DNS, ai schimbat numele, nu o să-ți mai meargă nimic și cu precizarea că doar pentru comunitate dacă vrei să-l afiliezi în altă parte propunerea mea pică.

 

L.E @fuxanu ca să te și ajut ți-am compilat eu sursa pentru amxmodx cred că 1.9.0 este.

https://we.tl/t-E1IOJNeNfU este sursa de la addons-ul clasic de furien de aici urmează să-ți pui tu plugin-uri și ce mai trebuie.

 'GOLD-> flagul t
SILVER-> flagul s
FOUNDER_-> flag a
PLATINUM-> flagul q
DIAMOND-> flagul r
BRONZE -> flagul p'

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, Dexter. said:

Serverul urmează să fie afiliat comunității? Dacă da, iți pun la dispoziție addons-ul de pe vechiul meu server top1 mondial la modul furien [furien.cs1.ro] clasic cu beneficii, dar ți-l licențiez pe DNS, ai schimbat numele, nu o să-ți mai meargă nimic și cu precizarea că doar pentru comunitate dacă vrei să-l afiliezi în altă parte propunerea mea pică.

Vreau sa ma afiliez aici, am host bun luat si doresc sa intru aici, de asta am si facut topic aici, vreau un addons bun fara bug-uri si o sa fac cerere dns aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)
La 18.06.2024 la 22:29, fuxanu a spus:

Da mersi de sursa, dar nu reusesc sa compilez sursa si degeaba.. as avea nevoie de un plugin cat de cat clasic cu nu multe plugin-uri.

Ok, multumesc frumos.

Editat de Oregon
Atenție la dublu post
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, fuxanu a spus:

Vreau sa ma afiliez aici, am host bun luat si doresc sa intru aici, de asta am si facut topic aici, vreau un addons bun fara bug-uri si o sa fac cerere dns aici.

Lucrurile stau altfel, te afiliezi întâi și după găsim o soluție să te ajutăm, eu dacă te ajut iți licențiez fiecare plugin în parte pe DNS. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
  • Oregon a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate