Sari la conținut

[Respins] Cerere Unban Privighetoarea


Postări Recomandate

 

 

★ Nick : Privighetoarea

★ IP : 

★ SteamID : STEAM_1:1:503148002

★ Data : astazi in urma cu aproximativ 1-2 ore

★ Adminii prezenti pe server : nu am idee

★ Numele Adminului : tantE

★ Descrierea scurta a ceea ce s-a intamplat : m-a pus spectator , mi-a cerut wg , i-am raspuns ca nu merge pe toate sistemele de operare si ca nu pot sa ii fac ca nu merge din sistemul de operare si mi-a dat ban.

Din ce cunosc eu nu mai functioneaza wargodz si consider ca mai sunt alte alternative [demo ,screen s.a.]

★ Dovada

Nu am la ce dovada!

Am intrat pe server la recomandarea unui prieten si banul este pentru cine este prins codat ! Ma rog adminul consider ca s-a suparat ca eram ultimul la bmb si ca i-am facut dead si a pierdut 4 fraguri si nu este ceva normal si sa pierzi playeri care o sa joace pe server!

Multumesc!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi, 

I shouldn't have asked you for WG I didn't know That Admins can't ask for wg anymore But anyways I was going to ban you in all conditions because i have demo here : https://mega.nz/file/J51FSLpa#3Pc6PBoRBb-7-AtBIwfPQPf1ivEoS9pBrJJOOmefoB0

// I had another better demo but i deleted it by mistake.

Editat de dnz_0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)

OMG 😏 aproape mi-a dat o lacrima! Demo ul se face si pe cateva runde , nu 10 secunde...

unban va rog  !

Editat de Privighetoarea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica avea el alt demo si e prima oara cand joc pe server si la sters din greseala!😂

Consider ca trebuia postat banu dat de acest admin cu demo sau cu ce spune el imd dupa ce l-a dat... dar regulamentu e facut sa fie incalcat!

Ma rog din cauza unor astfel de admin care eu ii consider fara experienta are de pierdut serverul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Privighetoarea said:

Cica avea el alt demo si e prima oara cand joc pe server si la sters din greseala!😂

Consider ca trebuia postat banu dat de acest admin cu demo sau cu ce spune el imd dupa ce l-a dat... dar regulamentu e facut sa fie incalcat!

Ma rog din cauza unor astfel de admin care eu ii consider fara experienta are de pierdut serverul...

You're clearly using Wall Hack, and you keep joking around with words acting like you're the poor victim. What kind of player are you? You are here requesting an unban because you "CHEATED",  no more, Do better. I have absolutely no comment on that. Let the owners decide.

 

@e[X]b @S I N N N

Editat de dnz_0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privighetoareo, canta in alta parte.

  Ramai banat ( You are gonna remain banned )

T.c

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate