Sari la conținut

[Interviu] rudansky - Asistență Tehnică TS3


Postări Recomandate

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @rudansky!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @rudansky! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Salut! Nu ai pentru ce. ❤️ 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Florin, am 19 ani si sunt din Oradea, jud. Bihor.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce abilitate ai vrea să stăpânești?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Aceea de a ma intoarce in timp.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Foarte bun la suflet, milos, imi place sa sar in ajutorul fiecarei persoane. Ma enervez extrem de repede, sunt mereu acolo pentru cineva chiar si daca sunt injosit.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Cu un pupic de la surioara mea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Pe balta la peste sau in drumetii cu prietenii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă, care este aceasta?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Ascult orice gen inafara de sfera rock. Melodia mea preferata este Biji din Barbulesti - Fii o Binecuvantare
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Honestly, achizitionarea unei case.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Nervii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Cand s-a nascut surioara mea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Aceea de a ajunge la un nivel mult mai mare cu kickbox-ul.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai avea șansă de a începe o viață nouă, ai face-o? Și dacă da, unde ai vrea să îți faci viața?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Sincer, nu.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viața ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Sanatate, fericire, dragoste, bani, faima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: La o fabrica de Automotive din Oradea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Generatia ce vine...
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare lupta câștigată până acum?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Lupta cu consumul de droguri.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Da.

 

LUME VIRTUALA - @rudansky

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Tomb Raider, GTA V, Fifa, CS 1.6.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Asta este o porecla mai veche de a mea pusa de niste prieteni.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: @Alexandru06 @ LCS@1st_psicho@LemoN@Moroilo.@AdR, @Paul1kEEE.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: In anul 2021 am aflat de aceasta comunitate in momentul in care fostul server s-a mutat aici.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Sincer, nu pot enumera doar 5, fiindca ma inteleg la fel de bine cu toata lumea!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Una extrem de buna, iar ce m-a lasat placut surprins este vibe-ul pe care il am cand intru pe comunitate.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Nu pot sa zic ca am un server favorit de pe comunitate, toate serverele sunt faine si ok.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Una placut surprinsa din punct de vedere al buna starii jucatorilor, dar si a vibe-ului oferit cand intri pe comunitate, iar lucrurile incep sa evolueze din ce in ce mai bine.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: @Alexandru06 @ LCS@1st_psicho@LemoN@AdR@Moroilo.@Paul1kEEE.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Cu totul si cu totul la alt nivel din toate punctele de vedere.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Aveti grija de voi si mereu capul sus. Va pupa rudansky. ❤️ 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Asistenta Tehnica TS3 - rudansky: Iti multumesc si eu. O zi frumoasa iti doresc si eu!

 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS @rudansky!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 3
  • Ador 2
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos interviu, frumoase intrebari. Felicitari, o sa acord nota 10+ pentru intrebari si raspunsuri.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Foarte frumos bravo ! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos interviu. frumoase intrebari si raspunsuri. nota 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate