Sari la conținut

[Cerere Moderator] Cosmina


Postări Recomandate

  • Nume :  Cosmina
  • Vârstă :  20
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : 
    - Am mai fost in staff in 2020 cat si in trecut si pot spune ca am 'experienta' in a posta si in avea grija de o categorie
    - Avand in vedere ca, fac parte si din echipa de asistenta tehnica, am zis sa ma axez si pe forum, deoarece in momentul in care fac activitate pe ts pot face si pe forum. 
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : 
    Categoria generala doar ca, tin sa precizez ca o sa ma axez mai mult pe Stiri , MultiMedia,  Jocuri Online 
    Iar la magazinul virtual probabil o sa ma uit numa' sa vad daca-s posturi facute inutil, deoarece observ ca nu prea se ocupa nimeni, ori mi se pare mie ca nu prea m-am uitat sincera sa fiu acolo.
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : 
    - Posturi noi cu diferite informatii adevarate si recente
    - In viitorul apropiat daca-mi vor veni idei, o sa ma consult cu anumite persoane ori la viitoarele sedinte o sa le spun
    - In principiu poate la Jocuri Online , sunt sanse sa imbunatatesc ceva dar nu pot sa va zic acum exact ce.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : O puteti vedea chiar voi care este dar, facand asa un 'rezumat'
    m-am apucat sa postez pe la categoria generala  diferite posturi in alte sectiuni... 😂
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Nomal.
  • Ești recomandat de cineva din comunitate? :  @Ares 🫣
  • Alte precizări : Va tuc ! ❤️ 
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : normal
Editat de Cosmina
  • Like 4
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

:pros:

Mult noroc 👍😁

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

J0OPViC.png 

Proba 7 zile la sectiunea Multimedia, bine ai venit in staff! 

IMG-9405.png

  • Like 1
  • Ador 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate