Sari la conținut

[Propunere] Adaugare Categorii Noi


Postări Recomandate

Nume : deja vu

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :  

   Adaugare de Subcategorii noi (incatrandu-se la news)  precum : 

    --> Despre Masini ;

    --> Despre Tehnologie (Software & Hardware) ;

    --> Despre Promovarea unui stil de viata sanatos . 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : 

    --> Extinderea Forumului (Noi Subiecte de discutii , Noutati si Eventuale , rezolvarea anumitor probleme) ;

    --> Marirea Numarului de Posturi Totale ;  

    --> Prin subiecte noi , putem atrage mai multi utilizatori terti (din exterior) ;  

 

PS : Pot contribui la gestionarea subiectelor pe aceste domenii (moderarea acestora) . 

Editat de deja vu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Salutare! Iti multumim pentru propunerea facuta de tine, din pacate eu cred ca nu va ajuta asa de mult, astea pe care le avem noi de abia sunt active, mai ales sa adaugam altele noi. Daca doresti sa te ocupi de ele, atunci de la mine ai :pros:, nu prin vorbe, prin fapte, daca nu atunci :contra:! Vedem ce zic si colegii din Staff.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut . 

Din punctul meu de vedere sunt destule categorii create . Cel mai bine este sa postezi cateva stiri la categoriile respective , de ex pt partea de hardware si software ai it news. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Alexandru06 @ LCS said:

Salutare! Iti multumim pentru propunerea facuta de tine, din pacate eu cred ca nu va ajuta asa de mult, astea pe care le avem noi de abia sunt active, mai ales sa adaugam altele noi. Daca doresti sa te ocupi de ele, atunci de la mine ai :pros:, nu prin vorbe, prin fapte, daca nu atunci :contra:! Vedem ce zic si colegii din Staff.

Salut , am doua obiectiuni privind opinia ta

--> Categoriile moderate de colegii vostrii sunt de abia active deoarece NU isi da nimeni silinta la ele , doar fac 2-3 topicuri la copy-paste si putina infrumusetare si aia e doar de dragul de avea o functie . (nu vreau sa deranjez pe nimeni doar imi exprim punctu de vedere) Trebuie sa ti placa si sa faci un research consistent si pe urma informatiilor asimilate poti face un topic . 

--> Adevarul e ca nu poti avea incredere intr o persoana necunoscuta (nici cunoscuta va spun eu) dar promit ca mi asum ce spun . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

🫡

Poți face posturi despre hardware/software în cadrul Categoriei Știri It, exact cum a zis colegul meu mai sus.

Cât despre spusele tale referitor la faptul ca unele categorii sunt inactive, noi punem accent pe calitate, nu cantitate, degeaba postezi 10 topic-uri pe zi dacă le postezi la "mișto" și nu ști să le promovezi.

Dacă ești dornic să te alături în staff-ul comunității, te așteptăm cu drag!🙂

Contra propunerii.

  • UP 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, deja vu a spus:

Nume : deja vu

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :  

   Adaugare de Subcategorii noi (incatrandu-se la news)  precum : 

    --> Despre Masini ;

    --> Despre Tehnologie (Software & Hardware) ;

    --> Despre Promovarea unui stil de viata sanatos . 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : 

    --> Extinderea Forumului (Noi Subiecte de discutii , Noutati si Eventuale , rezolvarea anumitor probleme) ;

    --> Marirea Numarului de Posturi Totale ;  

    --> Prin subiecte noi , putem atrage mai multi utilizatori terti (din exterior) ;  

 

PS : Pot contribui la gestionarea subiectelor pe aceste domenii (moderarea acestora) . 

Salut, nu vad cu ce ar ajuta asa de mult comunitatea/forumul, nu isi are rostul adaugarea altor sectiuni.

 

Acum 4 ore, deja vu a spus:

Salut , am doua obiectiuni privind opinia ta

--> Categoriile moderate de colegii vostrii sunt de abia active deoarece NU isi da nimeni silinta la ele , doar fac 2-3 topicuri la copy-paste si putina infrumusetare si aia e doar de dragul de avea o functie . (nu vreau sa deranjez pe nimeni doar imi exprim punctu de vedere) Trebuie sa ti placa si sa faci un research consistent si pe urma informatiilor asimilate poti face un topic . 

--> Adevarul e ca nu poti avea incredere intr o persoana necunoscuta (nici cunoscuta va spun eu) dar promit ca mi asum ce spun . 

Fiecare sub-sectiune are regulament, daca ai citit sau nu, ai sa vezi acolo ca trebuie sa adaugi sursa de unde ai luat stirea, nu poti sa faci un "research" consistent si sa zici ca "l-ai scris tu" sau ca nu ai facut copy-paste, aici mi se pare ca ai fost dur, asa cum a spus si @Mr.JohnnySins, ne axam si punem accent pe calitate nu cantitate.. 

 

Daca vrei sa postezi stiri despre Software/Hardware, te invit sa postezi --> Click aici  , iar restul sectiunilor pe care vrei sa le adaugi, nu le vad rostul. Cam asta a fost parerea mea, din pacate :contra: pentru propunere.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salutare,

Multumesc pentru propunerea creata, dar, nu are rost sa creez alte categorii si cum au zis restu, se pot posta topicuri la celelalte categorii !

Din partea mea :contra:!

:RESPINS:& :topic_inchis:

  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate