Sari la conținut

[PREDATOR] Reclamatia Coro


Postări Recomandate

Numele dvs: Abdenather

Numele vip-ului reclamat: Coro

Data si ora:17:25 27.04.2024

Motiv reclamatie: face ce vrea

Dovada (Print la consola sau demo)  

https://imgur.com/tzisdjx

https://imgur.com/HZpmMbf

https://imgur.com/MArzxHr

https://imgur.com/m1o1oTo

Salut. a fost harta awp_bucuresti si tot am incercat sa ii explic lui Coro ca este harta destinata awp-ului si ca nu se folosesc arme, indiferent daca poti sa iti cumperi din F1 ( meniul normal de arme )

cum e si harta aia awp_bycastor, sunt arme in casa dar nu ai voie sa le folosesti.

Pot spune ca aceasta persoana are o ambitie nesimtita de a ne enerva. incercam sa ii vorbim frumos si ne ia la strula ca lui nu i se pare normal ca nu are voie sa foloseasca arme daca poate sa le cumpere.. zici ca joaca de ieri cs.. a mai fost unu strain si i-am zis in engleza ca nu se folosesc arme pe harta de awp si a inteles.. el de ce poate sa intealaga si tu nu intelegi, coro ?...

Reclamatia pe care ai facut-o tu a fost epic degeaba, doar ai incercat sa ma provoci si sa iti vorbesc eu urat ca apoi sa fiu sanctionat. parerea mea pentru toate astea pe care le faci: ar trebuii sa fii sanctionat!

pe 35hp joci cu arme

pe awp joci cu arme... si tot esti smecher si voiai sa imi faci iar o alta reclamatie sa te convingi ca daca ai voie sau nu cu arme pe awp :)) hai sa respectam hartile ca de aia sunt facute.. nu este awp_weapons_bucuresti...

Editat de Abdenather
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coro , Nu am nimic cu tine , m-ai jignit fără sa îți dau nici un motiv , am încercat sa îți vorbesc frumos .. dar aduci omul in stare sa îți vorbească la fel cum ii vorbești tu , de acum încolo nu respecți regulile serverului ca ești tu sau ca e altcineva o sa fie sancționat conform regulamentului .. suntem o comunitate si trebuie sa ne respectam indiferent ca suntem admini sau playeri !! Sti vorba aia daca noi ne batem între noi .. ce facem daca vin alții ???? In fine ai înțeles ideea 

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost sanctionat cu slay.Rad oamenii de tine la ce reclamatie faci:))+ ca nu fac parte din staff 

BiBi ,ham ham,pentru injuraturi poti sa-mi dai gag/ban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ești și obraznic și prost .. ți am spus și pe sv și aici nu ma cobor la nivelul tău .. ești mult prea jos pt mine , sunt de foarte puțin timp pe sv și sunt cu mult peste tine din orice punct de vedere !!! Concluziile le tragi tu .. dacă STI ce sunt alea :))))

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba sa știi ca faci parte din staff.

Deții vip. Oricine care are un acces pe server, fie slot, vip sau admin face parte din staff. Și ce oameni rad de mine? Razi singur.. eu spre deosebire de tine reclamația asta se va lua în calcul fiindcă ai făcut ce nu trebuie și asta faci mai mereu.

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

🤣🤣🤣 Abde sterge ca te vede lumea

BiBi(catelu) ti-am zis ca te bagi la chilotii in cur,tot insisti🤣ma duc la meci va las nr sa-mi scrieti si acolo?

T/C🤣

Editat de Coro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, Coro a spus:

🤣🤣🤣 Abde sterge ca te vede lumea

BiBi(catelu) ti-am zis ca te bagi la chilotii in cur,tot insisti🤣ma duc la meci va las nr sa-mi scrieti si acolo?

T/C🤣

Nu  am ce sa șterg fiindcă asa este.

O întrebare am la tine.

Când scrii amx_Who în consola, apare numele tău acolo? Da sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1:Nu este voie pe mapa de awp cu alte arme.

2:Coro faci parte din staff .

3:Vei primi sanctiune verbala de data aceasta iar data viitoare îți voi scoate vip ul .

Am crezut ca putem fi uniți sa ajutam serverul cum putem fiecare și sa ne respectam între noi dar din păcate nu este asa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate