Sari la conținut

[Acceptat]Cerere unban idk


idkk

Postări Recomandate

★ Nick : idk

★ IP : STEAM_0:0:638781815   0 00:04   17    0

★ SteamID : idk

★ Data : 20.04.2024

★ Adminii prezenti pe server : nu prea am bagat de seama am iesit dupa ce am primit ban-ul

★ Numele Adminului : DAVID

★ Descrierea scurta a ceea ce s-a intamplat : am primit ban pe motivul de viteza de strafe 😃 singurele dati cand abuzam era la sfarsitul mapei ( cand se termina runda ) ce drept e ca faceam la inceput de runda strafe sa ajung mai rapid dar pana la jumatate de drum. Dar nu abuzam. si nu in fiecare runda cum imi zicea el ca faceam.
Daca era sa abuzez de strafe din ct ajungeam in t spawn.

★ Dovada : https://imgur.com/a/l20yfBs

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna 

Ai mai fost avertizat in trecut sa nu mai faci, eram si eu pe sv chiar abuzai unpik si cu duble jump ai un avantaj mare...

m-am uitat si eu unpik pe tine si are dreptate DAVID

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! nu este prima data cand te avertizez cu acel strafe nesimtit ... Cand t'i sa atras atentia ai inceput sa ne spui ca tu ai fps-uri si ca asa e jocul ... Si saptamana trecuta la fel ti-am atras atentia si ai facut acelasi lucru , nu ai luat in seama ceea ce eu ti-am recomandat , ba din contra ai luat in deradere !!!! Gandeste-te cat avantaj iti creezi tu la inceput de runda fata de ceilalti , asa pana la jumatatea drumului cum spui tu .....  O zi frumoasa incontinuare !

Editat de #DAVID#
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa mentionez ca a fost prima data cand am fost avertizat. Esti sigur ca am fost eu?

 

De accea am aplicat si pentru nume rezervat am scris asta pe ts dar degeaba mi-ai dat  cu seen

 

numele idk poate fi generalizat ca nume pentru foarte multi

 

Si macar daca primeam ban ca in regulament de 120 de minute chiar daca pe langa asta am fost sactionat direct fara o ''tragere la raspundere'' nu stiu de unde pana unde am fost avertizat de strafe.

 

Si pe langa asta spui ca am luat in ''deradere'' prea multi fac strafe care se abuzeaza de el desi adminii sunt spec u@ nu este vazut de un admin etc... dar de unde pana unde m-ai avertizat tu saptamana trecuta din moment ce nici macar nu joc de 7 zile pe acest sv?  Daca erai putin activ pe forum vedeai ca sunt pe sv de 2-3 zile Eu abia am reintrat pe CS1.6 dupa aprox. 2-3 ani.
Edit: De accea am si dorit sa aplic pentru admin raportam pe u@ si vine un admin si zice lasa mai tarziu pana cand hacker-ul pleaca de pe sv nu mi-am permis sa i-au in ''deradere'' cum zici tu din moment ce si eu am fost Admin chiar Administrator pe cateva servere deci cam stiu cum sta treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Idk incearca si nu mai scrie ca nu este cheat online aici asteapta sa se raspunda...

Eram pe sv cand faceai si cu duble jump aveai viteza mare 

Asteapta raspunsul la un fondator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut este ultimul avertisment ! 

La urmatorul ai ban permanent .

ti-am scos banul  .

Editat de RaZdanut1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate