Sari la conținut

[Interviu] quix - Leader MIX-AREA


Mr.JohnnySins

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @quix!

 

Reporter - Mr.JohnnySins: Salut @quix! Ma bucur ca doresti sa participi la acest interviu marca LEAGUECS ROMANIA !
Leader MIX-AREA - quix: Salut @Mr.JohnnySins! Ma bucur ca mi-ai acceptat cererea de interviu si abia astept sa raspund intrebarilor!
Reporter - Mr.JohnnySins: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Leader MIX-AREA - quix: Ma numesc Adelin, am 20 de ani si sunt din Campia Turzii, Cluj.
Reporter - Mr.JohnnySins: Ce îți place să faci în timpul liber?
Leader MIX-AREA - quix: Imi place sa ies cu prietenii, sa ma simt bine razand si sa am o stare de bine.
Reporter - Mr.JohnnySins: Unde te vezi peste 10 ani?
Leader MIX-AREA - quix: Personal ma vad la casa mea, cu o famillie, cel putin un copil si un loc de munca stabil.  
Reporter - Mr.JohnnySins: Care este cel mai mare regret din viață ta?
Leader MIX-AREA - quix: Suferinta care am avut-o dupa prima dragoste, dar presupun ca nu am avut de ales pentru ca sentimentele nu sunt usor de controlat la varsta pe care am avut-o.
Reporter - Mr.JohnnySins: Cu ce te ocupi?
Leader MIX-AREA - quix: Momentan sunt web-developer, imi fac un curs de IT si ma pregatesc sa ma duc la academia de politie.
Reporter - Mr.JohnnySins: În ce oraș ți-ar plăcea cel mai mult să trăieșți?
Leader MIX-AREA - quix: Daca ar fii sa aleg, mi-ar placea o locatie mai exotica, undeva prin Honolulu sau Kahului.
Reporter - Mr.JohnnySins: Care este cea mai surprinzătoare realizare pe care ai avut-o?
Leader MIX-AREA - quix: Lupta mea cu cancerul care din fericire am castigat-o.
Reporter - Mr.JohnnySins: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Leader MIX-AREA - quix: Momentele cand am castigat lupta cu cancerul si cand am trecut peste relatia despre care am vorbit mai sus.
Reporter - Mr.JohnnySins: Care este cea mai mare frică a ta?
Leader MIX-AREA - quix: Nu am neaparat o frica, dar ma sperie oamenii falsi.
Reporter - Mr.JohnnySins: Dacă ai putea șterge ceva din trecutul tău, care ar fi acel lucru?
Leader MIX-AREA - quix: Sincer sa fiu cu dvs., nu as sterge nimic, deoarece vreau ca toti oamenii noi care ma cunosc sa ma stie asa cum sunt eu, fara ascunzisuri si altele.
Reporter - Mr.JohnnySins: Îți mai aduci aminte care este momentul în care ai fost cel mai fericit?
Leader MIX-AREA - quix: Da, cu siguranta, momentul in care am scapat de droguri, revenindu-mi incet dar sigur, acum aproximativ 3 ani de zile.
Reporter - Mr.JohnnySins: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
Leader MIX-AREA - quix: Cu drag, aceste intrebari mi-au trezit cateva amintiri placute si va multumesc, desigur, sunt pregatit!

 

LUME VIRTUALA - @quix

 

Reporter - Mr.JohnnySins: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Leader MIX-AREA - quix: Quix este un nume care l-am ales relativ recent, undeva prin vara lui 2023 deoarece vechiul meu nume "raizo" nu-mi mai placuse :)) Totusi, nu are o semnificatie anume acest nickname, doar 4 litere random de pe tastatura care, impreuna, mi s-au parut cool.
Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Leader MIX-AREA - quix: De aceasta comunitate am aflat prin intermediul server-ului comunitar ZP.LEAGUECS.RO.
Reporter - Mr.JohnnySins: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Leader MIX-AREA - quix: O parere excelenta, pe alte comunitati (destul de mari), nu exista o asemenea prietenie intre membrii staff si o asemenea activitate.
Reporter - Mr.JohnnySins: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Leader MIX-AREA - quix: Desigur, Alex, fost Supervizor MIX, care il pot numi frate, @X-Tream, @T@c1@MtK_AngeL, arcane, ady beleaua, Txy, Gaby (Lider MIX), Radeon (Moderator MIX) si 100% mai sunt cativa dar nu-mi aduc aminte in momentul de fata, oricum, se stiu ei   
Reporter - Mr.JohnnySins: Ce jocuri preferi să joci?
Leader MIX-AREA - quix: Imi place mult sa ma joc Counter-Strike, fie el 1.6, Source sau Global Offensive (2 mai nou), dar prefer sa ma joc jocuri horror co-op.
Reporter - Mr.JohnnySins: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
Leader MIX-AREA - quix: Aveti grija de sanatatea voastra si cu cine va anturati, s-ar putea sa fie o greseala pe care o sa o regretati toata viata!
Reporter - Mr.JohnnySins: Ai vreun server favorit din comunitate ? 
Leader MIX-AREA - quix: Da, desigur, server-ul unde sunt si Co-Owner, SILENTHELLZM.LEAGUECS.RO
Reporter - Mr.JohnnySins: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Leader MIX-AREA - quix: Cu toti cei mentionati mai sus, ar fii frumos sa ne intalnim toti deodata la un gratar (pentru x-tream :)) ), o bere, o atentie, o virgula, un semn al exclamarii, astea.
Reporter - Mr.JohnnySins: Multumesc pentru timpul acordat! Iti doresc o zi frumoasa!
Leader MIX-AREA - quix: Va multumesc din suflet pentru atentia acordata si ca ati ales sa imi luati acest interviu, va doresc o zi de colectie!  

 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Mr.JohnnySins @quix!

Multumim pentru timpul acordat. 

  • Ador 3
  • Fortzaaaa 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor pentru citire! Sper ca ati descoperit cateva chestii despre mine in acest interviu! :) 

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate