Sari la conținut

Cerere Moderator ArisTide


ArisTide

Postări Recomandate

Nume : ArisTide

Vârstă : 30

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Mi-ar face plăcere in putinul meu timp liber sa ma ocup de această secțiune, care se pare ca nu a fost atrăgătoare nimănui !

Ce secțiune dorești spre moderare? : Battle Leaguecs

Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate? : In primul rand crearea topicurilor necesare acestei sectiuni/implicarea la dialog cu deținătorii celorlalte servere pentru wars dns.leaguecs vs dns.leaguecs (dece nu ,daca vor fi receptivi la ceva mai nou) / wars Clans Leaguecs Vs Clans other communities(Cereri ce se vor face doar pe comunitatea noastră si pe serverele noastre)

Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme : Membru din 9 iulie 2018 (moderator acp/cp) - prezent (manager server Derbedeii)

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da bineinteles !

Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament? :Da, sunt adeptul regulilor!

Alte precizări :Precizez ca jobul ma implica de la 5 Pm la 8:30 am , odihna mai imi fura câteva ore ,însă în timpul liber si pe langa am sa incerc sa recuperez ce se poate! Totusi este o sectiune ,cum am precizat mai sus neatragatoare nimănui și păcat ca nu sa ocupat nimeni pana acum tinand cont ca zi de zi se fac mixuri iar cei ce modereaza acea secțiune nu au fost interesați! 

Precizez ca cererea de moderare la această secțiune nu aduce neapărat le nevoia de grad ,imi pot pastra gradul actual si sa primesc doar acces la Topic !

Poți intra pe teamspeak la ședințe? : Improbabil dar nu imposibil ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:RESPINS:

Cand am facut aceasta sectiune am hotarat că doar deținătorii au acces acolo.

Cat despre activitate vom vorbi cu deținătorii serverelor și vom organiza cat de curând battel-uri.

:TOPIC_INCHIS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate