Sari la conținut

[Interviu] iportocala.xD - GFX Designer Forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @iportocala.xD!

 

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Bună @iportocala.xD! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
GFX Designer - iportocala.xD: Buna, cu mare drag chiar daca am raspuns mai greu. =]]
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
GFX Designer - iportocala.xD: Ma numesc Andreea, am 27 de ani si locuiesc in Roman dar stau in Suceava.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
GFX Designer - iportocala.xD: Sa ma relaxez cu o muzica, un ps, jocuri.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce abilitate ai vrea să stăpânești?
GFX Designer - iportocala.xD: Niciuna, sunt ok asa.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cât de diferită era viața ta acum un an?
GFX Designer - iportocala.xD: Pai foarte mult, intr-un an se pot intampla foarte multe dar pe partea emotionala si cea psihica s au schimbat enorm si asta ma bucura.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
GFX Designer - iportocala.xD: Defectele mele sunt ceva, uneori stau prost cu atentia, sunt mai aeriana, un pic de incapatanare, cand ma cert cu cineva pe ceva drept las mai greu de la mine iar la calitati chiar nu stiu.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
GFX Designer - iportocala.xD: Sanatate parintiilor mei.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
GFX Designer - iportocala.xD: Cand m-am mutat in Suceava langa viitorul meu sot.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
GFX Designer - iportocala.xD: Sa fiu tupeista in sens bun/cand trebuie dar nu prea pot.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
GFX Designer - iportocala.xD: Suna ciudat sau aiurea dar pierderea celor dragi.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă un duh ți-ar împlini trei dorințe, care ar fi acestea?
GFX Designer - iportocala.xD: Sanatate celor ce sufera de o boala incurabila, mancare celor flamanzi si centru de plasament pt copilasi.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătită?
GFX Designer - iportocala.xD: Oh da!

 

LUME VIRTUALA: @iportocala.xD

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
GFX Designer - porto: Da, @devylinn @ LCS pentru ca ne stim si in realitate si avem ani de prietenie si asa pe partea de design, @eL DrAg0@OREO@LordEdwardzss.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
GFX Designer - porto: Ca imi plac portocalele.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
GFX Designer - porto: CS 1.6 dar mod zombie, LOL, Mobile Legends, PUBG, The West.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
GFX Designer - porto: Chiar nu stiu..
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
GFX Designer - porto: De la @devylinn @ LCS.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 
GFX Designer - porto: O parere destul de buna si un Staff ok.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
GFX Designer - porto: Portocaleee.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
GFX Designer - porto: Multumesc si eu.

 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @iportocala.xD!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

 

  • Like 4
  • Ador 2
  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate