Sari la conținut

[Propunere] Pariuri Sportive


Postări Recomandate

Nume : ZoZoLe @ LCS

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Adaugarea unui forum pentru pariuri sportive, in care sa se poata discuta orice in legatura cu acestea, care sa aiba si un sub-forum numit "Bilete", in care membri sa isi poata posta biletele.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Interactiune si cresterea numarului de postari.

  • Like 3
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca ar merge o "asa categorie" pentru ca multi dintre noi punem la pariuri si asa ne putem inspira unul de la altul eu sunt PRO pentru aceasta categorie !

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Salut! Eu consider ca este o idee buna de a crea aceasta sectiune, pe langa posturi, ar fi fain sa fie si vizitatori (adica sa se faca promovari la postari). Sunt o gramada de grupuri pe Facebook, eu unul nu sunt pasionat de asa ceva, dar, cu siguranta va fi acceptata si pusa in aplicare. De la mine primesti :pros:!

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Din câte știu și sper sa nu greșesc, a mai fost în trecut o categorie asemănătoare, iar după o perioada a fost lipsa de interes totala, dacă ești sigur ca te poți ocupa în mod expres de acea categorie, PRO.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate