Sari la conținut

Postări Recomandate

Nume : Pomarleanu Octavian
Vârstă : 27 de ani
De ce dorești să aplici pentru acest grad? : pentru a ajuta comunitatea si persoanele care au nevoie de ajutor intr-o categorie anume
Ce secțiune dorești spre moderare? : as dori global, astfel incat daca e nevoie repede de o modificare si sunt online, sa nu mai astepte dupa Nervoasa, SeMeGe sau X-Tream sa intre
Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate? : activitate dupa ora 13:00 pana la ora 02:00 cam in fiecare zi, ma putin zilele cand am cursuri de predat sau sunt plecat la competitii
Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme : n-am activitate decat pe sectiunea de servere publice, dar cunosc de ce e nevoie pentru a imbunatatii forumul
Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? : sa fiu eu intai acceptat acceptat :P si dupa doar daca ar fi sa renunt, as pierde gradul :D 
Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament? : este logic
Alte precizări : am activat ca Administrator sau Fondator pe alte comunitati care intre timp s-au "prapadit" si nu am avut nicio problema. Ce nu stiu, intreb, ce stiu, ajut!
Poți intra pe teamspeak la ședințe? : daca-mi permite timpul si nu am o competitie de arbitrat in weekend, cu siguranta (presupun ca sedintele se vor tine sambata sau duminica)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

In primul rand tu nu activezi pe nicio categorie ceea ce ai specificat si tu deci o sa ai gradul degeaba la serverele publice poti sta si cu meneger server si de ajutat membri ii ajutam noi cei care suntem dejea moderatorii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@A L E X CE VREA SA INSEMNE ACEST LUCRU ORGOLIOS ?

"si de ajutat membri ii ajutam noi cei care suntem dejea moderatorii " Asta ar insemna sa nu mai primim pe nimeni in staff ca deja sunteti multi asa`i ? 

Poate o sa fac o magie sa dispareti cativa dintre voi , regleaza-ti "mandria" asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@NeRvOaSaOk atunci faceti ce vreti eu m-am cam saturat de chestia asta prin care tu ne ameninti mereu ca daca nu ne convine ne scoti gradele sau faci "magie" ma faci sa rad daca tu crezi ca eu stau in acest grad pe mine nu ma intereseaza gradul acesta de aceea vreau sa mi-l scoti.

Pentru ca am facut prea multe si le-am facut degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@A L E X  . Daca nu te intereseaza acest grad nu are rost sa mai fi colorat . Treaba a-ti facut toti nu numai tu , dar tocmai tu te-ai apucat sa comentezi ceea ce nu tine de tine . Nu si-a avut rostul aceea "abordare" . Ai accesele scoase . Succes pe viitor . 

@Pomarleanu mai asteptam PRO / CONTRA . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate