Sari la conținut

[VANZARE] Consola Xbox 360 + jocuri pentru aceasta


Vice

Postări Recomandate

Salut! Ofer spre vanzare o consola de tip Xbox 360, impreuna cu multe jocuri pentru aceasta.
Consola a fost achizitionata din Germania, alaturi de jocuri si se afla in stare buna. Le vand si separat doritorilor!
Astept oferte in privat, pe Discord (ViceCSR) sau pe mail (ViceCSR@protonmail.com)!

Poze cu consola si jocurile: 

Editat de ViceCSR
Am observat ca exista o campanie umanitara in cadrul forumului, asa ca am decis ca in functie de suma primita pe aceste produse, o parte din aceasta sa fie donata acelui student.
  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sus! Am observat ca exista o campanie umanitara in cadrul forumului, asa ca am decis ca in functie de suma primita pe aceste produse sa donez o parte din suma respectiva acelui student. Momentan este tot ce pot face pentru acel baiat. Daca nu as fi avut si eu nevoie de bani, nu as fi vandut aceste produse. 

Editat de ViceCSR
  • Like 1
  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 11/02/2024 at 00:41, ViceCSR said:

Salut! Ofer spre vanzare o consola de tip Xbox 360, impreuna cu multe jocuri pentru aceasta.
Consola a fost achizitionata din Germania, alaturi de jocuri si se afla in stare buna. Le vand si separat doritorilor!
Astept oferte in privat, pe Discord (ViceCSR) sau pe mail (ViceCSR@protonmail.com)!

Poze cu consola si jocurile: 

Sus! In functie de suma primita pe aceste produse o sa donez o parte din suma respectiva acelui student. Momentan este tot ce pot face pentru acel baiat. Daca nu as fi avut si eu nevoie de bani, nu as fi vandut aceste produse. 

  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
On 11/02/2024 at 00:41, Vice said:

Salut! Ofer spre vanzare o consola de tip Xbox 360, impreuna cu multe jocuri pentru aceasta.
Consola a fost achizitionata din Germania, alaturi de jocuri si se afla in stare buna. Le vand si separat doritorilor!
Astept oferte in privat, pe Discord (ViceCSR) sau pe mail (ViceCSR@protonmail.com)!

Poze cu consola si jocurile: 

Sus!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • Administrator

Topicul ce nu prezinta un interes,dupa doua saptamani este inchis.

Daca doriti sa va redeschideti topicul,sunteti rugati sa anuntati printr-un mesaj privat ADMINISTRATORII acestui forum. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate