Sari la conținut

[PROPUNERE] Adaugarea unei noi sectiuni


BandB

Postări Recomandate

Nume :BandB

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Adaugarea unei noi sectiuni in Games unde sa poata gasii oamenii jocuri vechi,care aduc nostalgia,si iti reamintesc de vremurile bune

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Aduce un plus comunitatii deoarece ofera un sprijin pentru persoanele care vor sa descare jocuri vechi fara sa ia virusi,de exemplu,azi incercand sa descarc un joc pe care nu l-am mai jucat de multi ani acesta fiind GTA ROMANIA 2,toate site-urile de unde incercam sa descarc aveau virusi,mai poate aduce si un plus de membri prin blocarea sectiunii pentru cei care nu sunt conectati.In plus se mai poate adauga in sectiunea aceasta,o alta sectiune unde se pot pune mod-uri(legale) si altele facute de comunitate.Poate fac si eu unul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut.

Nu vad rostul unei sectiuni de acest gen dintr-un simplu motiv ... oricat de mult imi plac jocurile vechi , tendinta este spre jocuri noi , spre tehnologie noua , spre "evolutie" . Nu vad asa multe persoane interesate de astfel de jocuri. 

Cu parere de rau , dar realistic vorbind - Contra. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, CATAHYPE;; a spus:

Sunt pro, dar nu cred ca LCS incurajeaza pirateria

GTA ROMANIA 2 este un mod al jocului GTA Vice City,nu incurajeaza pirateria,in plus nu orice joc vechi e si piratat

Acum 12 minute, John @ Anormalii a spus:

Salut.

Nu vad rostul unei sectiuni de acest gen dintr-un simplu motiv ... oricat de mult imi plac jocurile vechi , tendinta este spre jocuri noi , spre tehnologie noua , spre "evolutie" . Nu vad asa multe persoane interesate de astfel de jocuri. 

Cu parere de rau , dar realistic vorbind - Contra. 

Respect decizia ta,ai venit si cu un argument bun,dar daca se creaza o categorie de genul,se pot adauga diverse mod-uri sau jocuri noi,de exemplu modurile pentru GTA 5,care sunt la mare cautare,idea de baza a fost cu privire la jocurile vechi,dar se poate si schimba putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut  . Cu toate ca îți respect propunerea ca și eu fac parte din acea generație dar sunt 100% împotriva. Trăim într-o alta Era .. e mult peste limita sa fie înțeleasă  aceasta categorie de puștii din ziua de azi . [2024] soon . 

:contra:

Editat de Claudiu;
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, BandB a spus:

Respect decizia ta,ai venit si cu un argument bun,dar daca se creaza o categorie de genul,se pot adauga diverse mod-uri sau jocuri noi,de exemplu modurile pentru GTA 5,care sunt la mare cautare,idea de baza a fost cu privire la jocurile vechi,dar se poate si schimba putin

Salut,am scris și mai sus,se poate face o secțiune impartita in 2,jocuri noi și vechi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate