Sari la conținut

[ Cerere Moderator ] Dumii


Dumii

Postări Recomandate

  • Nume :  Dumii
  • Vârstă :  23
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Din mai multe motive : 1. Vreau si imi place sa ajut si sa ma implic! 2. Imi place aceasta comunitate! 3. Comunitatea are si mai mult potential,si imi doresc sa imi dedic o parte din timp,ajutand-o,daca pot spune asa,cu fortele mele,poate mici,poate mari...sa creasca.
  • Ce secțiune dorești spre moderare? :  Nu am o preferinta! Rog pe cei in masura sa aleaga ei,o sectiune,care duce oarecum lipsa de Moderatori.
  • Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate? : Posturi. Raspunsuri. Idei. Ajutor celor ce au nevoie. Sfaturi. Poate imbunatatiri !!
  • Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme :  Sunt foarte activ,cred ca se vede! Cel mai mult am fost axat pe muzica,jocuri,si forumul serverului de care apartin! Dar am rasfoit toata aceasta comunitate,inclusiv regulamente forum sau ts3 si etc...
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? -    Da normal,ca si la un loc de munca!
  • Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament? :  Normal
  • Alte precizări : Am cam spus ce aveam de spus. Vreau sa va ajut! ❤️ Nu ve-ti regreta /1
  • Poți intra pe teamspeak la ședințe? :  Normal!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins.  

Regulamentul e regulament pentru oricine . Ai 3 zile la noi pe comunitate .

Vorbim dupa ce indeplinesti termenii regulametului . 

Pana atunci  , spor la posturi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate