Sari la conținut

[FOTBAL] Gigi Becali crede că Florinel Coman urmează să plece de la FCSB! Prețul transferului


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

aGFzaD1iOWI3ZjNkZWVmZmRjM2NmNDEwZjk4NGE4

Sursa: digisport.ro

 

Florinel Coman (25 de ani) s-a întâlnit cu agenții săi, la doar o zi de la meciul României cu Andorra, 4-0, în care a marcat o dată.

La câteva ore distanță, Gigi Becali a anunțat că este conștient că șansele să-l piardă în perioada imediat următoare de la FCSB sunt mari.

Florinel Coman poate pleca de la FCSB pentru 5 milioane de euro.

Deși nu-și dorește să-l cedeze pe Florinel Coman, Gigi Becali nu se poate împotrivi dacă un club plătește 5 milioane de euro, clauza de rezilierea a contractului jucătorului cu FCSB.

”El are acum clauză 5 milioane. În mod normal, imediat trebuie să-l ia. El are clauză mică la valoarea pe care o are.

După ce el a avut o cădere, a avut o pată pe cariera lui. Acum și-a revenit, o să vedeți imediat... cred că va pleca, dar eu n-aș vrea să plece. Eu nu m-aș lipsi de el pentru 5 milioane. Eu aș prefera să intru în Liga Campionilor cu el”, a spus Gigi Becali, la Prosport Live.

Florinel Coman, cinci goluri și șapte pase decisive în acest sezon.

Florinel Coman este în unul dintre cele mai bune momente din carieră.

În cele 15 meciuri jucate în acest sezon în toate competițiile, Florinel Coman a marcat de cinci ori și a dat șapte pase decisive.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate