Sari la conținut

Cerere Grad - GlAdIaToR


GlAdIaToR

Postări Recomandate

 Numele tău : GlAdIaToR

 Vârsta ta : 25 

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?:  Sunt wachers de vreo 4 ani pe comunitate am mai ajutat cu asistenta .. si cu mixurile cand erau candva 

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : activitate maxima si revenire in forta bineinteles

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? :  eAgLe|EyE ;x HARDCORE !  mi-a propus sa revin in staff .

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): "O viață dulce"

 UniqueID : OE+alwrVFIfIz/Wu1CnCQxM9fz0=

Multumesc. 

Editat de Stil
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu îți dau PRO👏

băiat cu bun simt, nu a creat niciodată probleme. 

Problemele le au creat ceilalți pentru ca își atribuiau o importanta pe care defapt nu o aveau. 

Succes!!! 

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu si de la mine :pros: chiar daca initial am fost contra dar cum fiecare primim anumite sanse hai sa mai fie si inca una la tine

 

Editat de SmoKey
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai adus probleme teamspeak ului in sine, doar ca aceasta “vin și plec când îmi e pofta” e destul de non-chalanta. Ar trebui sa știi ca nu arată deloc profesionalismul tău. Dar pentru cum a zis și John, nu suntem un număr foarte mare, cred ca meriți o ultima șansa, sa speram ca a 3 a oara e cu noroc. Creste activitate incredibil de mult, ca și in ultima perioade înainte sa te retragi, a fost foarte slab. Sa vedem ce părere are conducerea. Seara plăcută! 
 

Pro. 

 

 

  • UP 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate