Sari la conținut

Cerere Moderator juvaierul


Postări Recomandate

  • Nume : juvaierul
  • Vârstă : 20
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : O mică ocupație în plus pentru mine.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Știri.
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Cel mai probabil puțin mai multă activitate.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Nu există, am fost absent o perioadă bună de pe acest forum, vedem ce va urma pe parcurs.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? : Cu siguranță.
  • Ești recomandat de cineva din comunitate? : Nu.
  • Alte precizări : Nu există în momentul actual, poate pe parcurs.
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da, atât timp cât îmi permite timpul.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara. Au existat mai mulți factori, timpul meu nu era îndeajuns încât să acord timp și forumului și eram înconjurat și de niște oameni care nu îmi creau nici o plăcere să "lucrez" alături de ei, acum văd că au renunțat sau au fost dați afară, nu am idee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 54 minute, juvaierul a spus:

Bună seara. Au existat mai mulți factori, timpul meu nu era îndeajuns încât să acord timp și forumului și eram înconjurat și de niște oameni care nu îmi creau nici o plăcere să "lucrez" alături de ei, acum văd că au renunțat sau au fost dați afară, nu am idee.

Dupa care ai luat fiecare comunitate la rand pentru grade si tot aici ai revenit cu server care nu a avut un succes prea mare , persoanele alea care nu se mai afla in staff tot ce faceau era sa iti atraga atentia la promovarea topicurile , time-url si alte detalii mici !

Iar acuma dupa un an revii cu o cerere de grad fara un pic de interes si cu o mica minciuna 🙂

Singura conditie a mea sa ti ofer un pro, e cea de a te fi schimbat dar nu prea asta 

:contra:

  • Ador 1
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 56 minute, Andt. a spus:

Dupa care ai luat fiecare comunitate la rand pentru grade si tot aici ai revenit cu server care nu a avut un succes prea mare , persoanele alea care nu se mai afla in staff tot ce faceau era sa iti atraga atentia la promovarea topicurile , time-url si alte detalii mici !

Iar acuma dupa un an revii cu o cerere de grad fara un pic de interes si cu o mica minciuna 🙂

Singura conditie a mea sa ti ofer un pro, e cea de a te fi schimbat dar nu prea asta 

:contra:

Salut, ceea ce spui tu aici sunt lucruri total nefondate, mai puțin faza cu trasul de atenție, intr-adevăr existau discuții, dar nu sunt absolut motive de supărare. Nu o să stau să fac un roman aici prin care să discut sau să-ți enumăr fiecare greșeală pe care ai transmis-o aici, dar mulțumesc frumos pentru mesajul pe care ai încercat să-l transmiți. Nu cred că a reușit, poate următorul topic va fi unul mai bun pentru tine. Prostia și nesimțirea nu o agreez, în contrar retrag cererea. Îmi cer scuze 

Editat de juvaierul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate