Sari la conținut

Cerere Moderator Rupe Turnu


Postări Recomandate

Nume : Rupe Turnu

Vârstă : 16 ani

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : doresc să aplic pentru acest grad pentru ajutare playerilor în timp de zi/noapte

Ce sectiune dorești spre moderare? : să fim în număr cat mai mare pe server

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : activitate și ajutor

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : am aproape 2-3 zile de cand sunt pe acest forum cu nickname-ul Rupe Turnu și îmi place acest forum

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? sunt conștient de perioada de probă

Ești recomandat de cineva din comunitate? : nickname: Guiuuu , + mă cunosc cu mulți admini de pe forum

Alte precizări : sper să fim în număr cat mai mare pe acest forum

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : nu,dar sunt pe serverul de discord

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, rupe turnu a spus:

Nume : Rupe Turnu

Vârstă : 16 ani

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : doresc să aplic pentru acest grad pentru ajutare playerilor în timp de zi/noapte

Ce sectiune dorești spre moderare? : să fim în număr cat mai mare pe server

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : activitate și ajutor

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : am aproape 2-3 zile de cand sunt pe acest forum cu nickname-ul Rupe Turnu și îmi place acest forum

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? sunt conștient de perioada de probă

Ești recomandat de cineva din comunitate? : nickname: Guiuuu , + mă cunosc cu mulți admini de pe forum

Alte precizări : sper să fim în număr cat mai mare pe acest forum

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : nu,dar sunt pe serverul de discord

Salut, ai gresit sectiunea.

Pentru cereri admin pe serverele din comunitatea noastra, te rog sa dai click AICI si sa-ti alegi serverul unde joci.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate