Sari la conținut

Cerere Grad by DeagleLover


Postări Recomandate

  • Nume :  Gabi
  • Vârstă : 22
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : pentru a modera forumul
  • Ce secțiune dorești spre moderare? :  Furien :D
  • Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate? : in primul rand,nu prea are cine sa se ocupe de aceasta sectiune in mare parte,iar in al doilea rand vreau sa ajut la dezvoltarea acesteia
  • Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme : sunt activ pe forum  cu aproximatie undeva la 3-4 ore pe zi,depinde acum si de zi si de ce am de facut pe forum
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Da
  • Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament? :  Da
  • Alte precizări : orice grad este bine venit,acces la inchis topicuri,mutat topicuri,editat sa aiba. Ne am tot mutat comunitatea deea nu am cine stie ce postari pe forum. p.s.: am fondator fara ftp pe server deea vreau si acest acces pe forum,poate in curand chiar detinator pe server :D
  • Poți intra pe teamspeak la ședințe? : da,dupa ora 16:00 sunt pe ts3 pana pe la 1 noaptea :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, in primul rand pentru a modera categoria furien ai nevoie de acordul lui @Marius D. deoarece el este detinatotul serverului, Marius poate dau un reply la Forum Management sa iti adauge cineva gradul la Categoria serverului.

Deci noi degeaba iti dam pro/contra daca Marius nu este deacord.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti am spus ca, pentru a modera o sectiunepe forum, nu cea de la furien, e nevoie de o cerere, sectiunea furien o modereaza decat detinatorii, pentru un grad de moderator/super-moderator faci o cerere aici, iti alegi o sectiune pe care doresti sa o moderezi si astepti verdictul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Marius D. a spus:

Ti am spus ca, pentru a modera o sectiunepe forum, nu cea de la furien, e nevoie de o cerere, sectiunea furien o modereaza decat detinatorii, pentru un grad de moderator/super-moderator faci o cerere aici, iti alegi o sectiune pe care doresti sa o moderezi si astepti verdictul!

Scuzele mele,am inteleg gresit,eram cam obosit cand mi ai zis tu :))

Atunci vreau moderator/moderator global la categoria generala,am vazut ca tot cautati staff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 minutes ago, DeagleLover said:

Scuzele mele,am inteleg gresit,eram cam obosit cand mi ai zis tu :))

Atunci vreau moderator/moderator global la categoria generala,am vazut ca tot cautati staff

Vorbesti cu administratia comunitatii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

29 minutes ago, DeagleLover said:

Scuzele mele,am inteleg gresit,eram cam obosit cand mi ai zis tu :))

Atunci vreau moderator/moderator global la categoria generala,am vazut ca tot cautati staff

Din cate vad nu prea ai activitate la Categoria Generala.

Din partea mea momentan ai un Contra, incearca sa faci activitate la categoria generala ca se poate si fara grad.

Acum te rog sa astepti raspunsul unui fondator pentru a evita off-topicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins .

Majoritatea motivelor sunt mai sus . 

Daca nu merge "aia" merge "ailalta" . Nu ma intereseaza de unde vi sau cine te recomanda , activitatea la categoria pe care o doresti si vorbim peste 7 zile . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate