Sari la conținut

Cerere Moderator D3N1S2K


Postări Recomandate

Nume : D3N1S2K

Vârstă : 15

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Doresc sa aplic pentru acest grad deoarece cred ca as putea aduce mici imbunatari asupra comunitatii impreauna cu alti moderatori si dorinta mea de a acumula un grad pe acest forum foarte interesant avand legatura cu LeagueCS.

Ce sectiune dorești spre moderare? : Multimedia

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Presupun ca pot veni cu noi sugestii pentru sectiune cu diferite tipuri de filme, seriale sau chiar muzica, imi doresc sa impartasesc anumite experiente si recomandari cu intreaga comunitate.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : In ultima vreme cred ca am fost destul de activ pe forum, activitatea mea constand in vizualizarea diferitelor stiri impartasite de ceilalti moderatori si de multe ori ma uit ce recomanda lumea in sectiunea Multimedia, dar si votarea sau revizuirea sectiunilor legate de serverul pe care petrec cel mai mult timp jucand.

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da, sunt absolut constient de aceasta perioada deoarece m-am intereseat inainte de a aplica.

Ești recomandat de cineva din comunitate? : @aJxS

Alte precizări : Nu, multumesc!

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  Da, dar acest lucru depinde si de ora, in mare parte pot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

În perioada asta de timp în care poți fi acceptat sau respins , ai putea sa faci câteva posturi la categoria dorita de tine, sa vedem si noi implicarea cât și dorința ta de a ajuta comunitatea, momentan contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa ți accept cererea si o să primești gradul pe secțiunea dorită de tine.

Ai la dispoziție 7 zile pentru a demonstra ca vrei sa faci parte din echipa noastră. 

Succes! 

Topic closed. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate