Sari la conținut

Cerere Grad - Victor2k


Victor2k

Postări Recomandate

Numele tău : Victor

 Vârsta ta : 32

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: Prin prezenta, activitate, ajutarea membrilor noi dar si membrilor vechi, crearea/modificarea canalelor la cererea mambriilor/etc

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : La fel cum am ajutat si pana acum

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : -

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): LeagueCs E Top

 UniqueID : q0brLRXYc+j2TTo4bG7MZXonDwY=

 

 

P.S Va rog lasati deschisa cererea 24 de ore. Multumesc! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt decis ce sa zic , cat timp ai fost staff ai fost destul de ok , nu stiu care a fost problema cu nerespectarea regulamentul ... momentan :contra:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima data ai fost un nesimtit si ai vorbit urat si noi nu cautam genul asta de staff ,din partea mea :contra:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, sa o iau frumos si sa nu fiu "nesimtit" cum spun unii . 

@TwoSs prietene, cred ca @Bombo | ftw. iti poate confirma ca eu nu vorbesc pe absolut nimeni pentru ca efectiv nu ma intereseaza viata nimanui asa cum pe altii nu ar trebui sa ii intereseze viata mea dar totusi va intereseaza. Sa nu mai spunem despre mesajele pe care le trimiteai cuiva in legatura cu mine si alte barfe pe care le-ati spus prin asistenta...Dar mie nu`mi pasa sa fiu sincer, pe mine nu ma afecteaza absolut deloc vorbele unor oameni care nu ma cunosc absolut deloc si care singurul lor scop in viata e sa ii barfeasca pe altii pentru ca ei nu au o viata personala.

Doi la mana, motivul pentru remove a fost absolut banal , in loc sa merg pe asistenta sa trag oameni, am tras oameni pe canalul de LOL de la CsGo pentru ca ma jucam acolo impreuna cu cineva insa altii s-au plans si au zis ca cica le ofeream tag fara a discuta cu persoanele respective.

 

@eAgLe EyE HARDCORENu stiam ca motivele personale sunt motiv de a respinge o persoana de a ajunge in staff-ul TeamSpeak, asta ca sa stii pe viitor luand in vedere gradul pe care il ai. Ar trebui sa nu te mai intereseze viata personala a altor persoane si atunci, nu o sa mai avem motive de a discuta pe viitor. Si sper sa nu mai avem.

@LCS| JusT_A_RabbiT Mi-a placut ca ai lasat un motiv diplomat si frumos. Respectul meu pentru asta.

Iar pentru restul, ce nu mi-a placut e ca faceti mare diferenta intre persoane si nu ma refer doar la mine. Unora le oferiti "a doua sansa" pentru ca va suporta barfele si caterinca pe care o faceti. Eu sunt mai strict cand e vorba de asistenta iar despre asta stiau toti cei din QUERY, @Xtreme, @Bombo | ftw., @Ares , @Pomarleanu # LEAGUECS.RO, @xxhevvoxx♔ .

 Cica toata lumea merita o "a doua sansa"

Eu nu am oferit aceeasi libertate de caterinca si misto`uri pe canalul de asistenta din cauza trecutului din asistenta si certuriilor si injuraturiilor si amenintariilor si etc. Tocmai pentru a nu se strica asistenta iarasi


Iar pe altii i-au deranjat alte motive, am dreptate @.S1ckBoY @ LCS ?   

 

A plecat un staff intreg care nu stiau sa isi vada de viata si sa-si faca doar treaba legat de asistenta, se pare ca acum incet revine altul asemanator..sau chiar mai rau luand in vedere mesajele date si barfele spuse de anumite persoane...Si da, eu vorbesc si cu dovezi pentru ca au fost aratate. Voi vorbiti doar de dragul de a vorbi, iarasi.

 

Va multumesc pentru pareri/ contra-uri / amuzament . Mult success pe viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Cred ca e cazul sa intervin, ca vad ca se intrece cam orice limita. Victor, "a 2 a sansa" la tine cred ca a trecut de mult. Ai mai fost in staff de cel putin 2 ori. Nu stiu cum iti contabilizezi tu "sansele", dar sigur pe undeva, dai rateuri la numaratoare. 

- Invoci "motive personale si barfe" din partea unora, in conditiile in care tot staff-ul ti-a dat respins. Mai ramanea sa intre si maica-mea pe forum ca probabil ti-ar fi dat si ea, la fel, tot respins. 

- In conditiile in care tot staff-ul ti-a dat respins, ma intreb, unde e problema? La tine, sau la ei? Ca in viata se spune ca, daca iti spune unu ca esti prost, nu-l iei in seama, dar daca iti spun zece, deja sunt semne de intrebare!? 

- Fara nici o suparare, ca personal nu am nimic cu tine, dar parerea mea, ca inainte sa "arunci cu noroi" in stanga si in dreapta, cel mai bine ar fi sa inveti sa te faci AGREABIL intr-un colectiv. Stii tu la ce ma refer...sa te faci placut. Ca altfel n-ai fi luat respins de la aproape tot staff-ul.

- E nevoie de seriozitate si implicare cand vine vorba de comunitate, insa, sa nu uitam, ca "fundatia" comunitatii e reprezentata de staff-ul ei. Staff in care, nu stiu din ce motive, se pare ca, nu te-ai integrat. 

 

Acuma dupa ce am scris un roman, tin sa te anunt ca cel mai probabil, in toata istoria de 5 ani a acestei comunitati, nu stiu daca a mai fost vreun fost membru din staff care sa primeasca atatea voturi de CONTRA cand a vrut sa revina in staff. Think about! 

PS: Cred ca cererea nu mai are rost sa ramana deschisa dupa atatea voturi de CONTRA. In concluzie, :RESPINS:

 

vikto2k.PNG

viktor2k3.PNG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate