Sari la conținut

Propunere - Chat LeagueCS


Inkyzz.

Postări Recomandate

Nume : Inkyzz. 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se adauge CHAT pe forum 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :  Pai in primul rand ar fi mai frumos si un +1 pentru comunitate sa fie chat cand intra oamenii pe forum si parerea mea e ca ar fi un vibe bun cu chat-ul pe forum .. ar ajuta mult !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut, nu ar fi o idee tocmai okay. Pentru a comunica, avem TS, avem discord, etc. De ce am mai avea nevoie sa mai stam la taclale si pe chat pe forum? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu chatul este 50%-50%  ,

Contra - multi o sa intre si o sa aiba un limbaj neadecvat , spam

PRO- ajuta mai mult la comunicare intre membri comunitatii fata de TS/discord deoarece pe cele 2 (ts/disc) fiecare sta pe canalul sau si 0 COMUNICARE! (nu pot intra pe un canal anume si sa incep sa ma bag in seama aiurea, este foarte urat )

 

Eu unul sunt PRO, merita incercat, nu este nimic de pierdut !  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 48 minute, Inkyzz. a spus:

Atunci nu mai are rost .. inchideti topicul si aia e  , dar facea un vibe bun acel chat pe acest forum parerea mea :)

Vedem ce parere au si ceilalti, si in functie de pareri, luam si noi o decizie. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Dupa parerea mea atata timp cat exista Teamspeak sau Discord, pentru a comunica, nu isi are rostul Chatul ! CONTRA 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
1 oră în urmă, cnz_70#oreo a spus:

Chestia cu chatul este 50%-50%  ,

Contra - multi o sa intre si o sa aiba un limbaj neadecvat , spam

PRO- ajuta mai mult la comunicare intre membri comunitatii fata de TS/discord deoarece pe cele 2 (ts/disc) fiecare sta pe canalul sau si 0 COMUNICARE! (nu pot intra pe un canal anume si sa incep sa ma bag in seama aiurea, este foarte urat )

 

Eu unul sunt PRO, merita incercat, nu este nimic de pierdut !  

 

Asta nu se pune problema că face x spam sau y are un limbaj vulgar, pentru asta se poate da warn și ban pentru motivele astea, sau restricție de a mai posta pe chat timp de x minute, ore, zile, etc. Deci nu s-ar pune problema de asta. 

 

P.S: Salut, îți mulțumim frumos pentru propunere, dar, a mai fost propusă de către alți membrii și a fost refuzata, după mine poți comunica și pe TS3, Discord s.a.m.d. Ei bine, cred că dorești să se adauge chatul pentru a vorbii și răspunde mai rapid, dar asta o poți face și pe TS3 sau discord. Contra, imi pare rău, dar îți mulțumim pentru interes. O zi bună. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:eu eram obisnuit inainte sa gasesc chat pe forumuri,chiar il cautam  intr-o zi aici, pe main-page  .dar fara rezultat ! Acum inteleg de ce 😄

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 26 minute, Ares a spus:

Dupa parerea mea atata timp cat exista Teamspeak sau Discord, pentru a comunica, nu isi are rostul Chatul ! CONTRA 

 

Asta nu se pune problema că face x spam sau y are un limbaj vulgar, pentru asta se poate da warn și ban pentru motivele astea, sau restricție de a mai posta pe chat timp de x minute, ore, zile, etc. Deci nu s-ar pune problema de asta. 

nu este o problema  chestia asta dar tot dai CONTRA... wtf

 

ma scuzati de off topic dar de ce folositi TS si DISCORD? de ce nu folositi doar una? O data ce le folositi pe ambele nu cred ca ar strica si chat ul pe forum , zic !

 

P.S- anumite persoare poate nu vor sa si descarce TS/DISCORD si le este mai usor direct pe forum sa comunice, trebuie sa luati in calcul toate posibilitatile ca membri comunitatii sa se simta bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate