Sari la conținut

Cerere up !


Curiosity

Postări Recomandate

[1].Name  : Codrut

[2].Nick server : Curiosity

[3].Age : 23

[4]. Current rank : Helper 

[5]. Hours played [ Click Here ] : https://www.gametracker.com/player/Curiosity/zm.leaguecs.ro:27015/

[6].Link from the last application : 

[7]. Why do you want upgrade ? : helping more this server because there are so many people that need our help !!🤩

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu zilele astea nu te am vazut mai deloc pe server, intrai stateai putin ieseai si in timpul in care erai nu te am vazut sa ajuti playeri sau sa * aplici comenzi *. Nu prea conteaza parearea mea atat de mult dar din partea mea ai CONTRA. Pur si simplu eu nu te vad atat de activ respectiv in ajutarea playerilor si cand esti pe server parca esti * absent * de multe ori. Fara suparare asta e parerea mea, ceilalti colegi au propiile pareri :3 mult succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Stas-.- a spus:

Sincer sa fiu zilele astea nu te am vazut mai deloc pe server, intrai stateai putin ieseai si in timpul in care erai nu te am vazut sa ajuti playeri sau sa * aplici comenzi *. Nu prea conteaza parearea mea atat de mult dar din partea mea ai CONTRA. Pur si simplu eu nu te vad atat de activ respectiv in ajutarea playerilor si cand esti pe server parca esti * absent * de multe ori. Fara suparare asta e parerea mea, ceilalti colegi au propiile pareri :3 mult succes.

Salut ! Stasic, orele noastre de joc ne se suprapun, am stat duminici intregi si nu te am vazut sa fii toata ziua on, fiecare are timpuL lui personal insa mna la 20 de ani ai tai esti inca fraged sa stii ce inseamna sa nu ai timp de anumite chestii 😊 imi fac timpul dupa treburile pe care le am, si nu ajut ? De fiecare data cand a zis cineva pe chat ceva i am zis ;) multumesc pentru raspuns, inainte sa iei concluzii pripite asupra cuiva gandeste te ca nu toata lumea are timpul unui copil ❤️

  • Like 1
  • Fortzaaaa 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate