Sari la conținut

[Interviu] eagleZX - Junior Moderator


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am găsit la un nou interviu în cadrul proiectului LEAGUECS.RO!

În acest interviu suntem alături de @eagleZX!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @eagleZX! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Junior Moderator - eagleZX: Salut , multumesc pentru invitatie.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numeșți, câți ani ai și unde locuiești?
Junior Moderator - eagleZX: Ma numesc Madalin , am 17 ani si locuiesc in Pascani.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Junior Moderator - eagleZX: Imi place sa imi ocup timpul liber cu orice activitate care ma face fericit , de obicei sa stau la calculator si sa joc fotbal.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce abilitate ai vrea să stăpâneșți?
Junior Moderator - eagleZX: As dori abilitatea de a ma descurca chiar si in cele mai critice momente.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde este cel mai interesant loc în care ai fost?
Junior Moderator - eagleZX: Hmmm , greu de spus , nu sunt genul de persoana sa calatoresc foarte mult , dar mi-a placut foarte mult in Hamburg , Germania.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai grea lecție pe care ai învățat-o?
Junior Moderator - eagleZX: Sa nu dau cu piciorul la ce am , am invatat sa ma multumesc cu ce am pentru ca sunt multi care ar vrea sa aibe ce am eu si nu pot avea din diferite motive.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
Junior Moderator - eagleZX: Toata lumea sa fie mai intelegatoare din orice punct de vedere.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Junior Moderator - eagleZX: Stilul de viata , am un stil de viata destul de prost , adica mancam orice prostie si am inceput sa am ceva probleme de sanatate , dar usor usor o sa am un stil de viata mai sanatos.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cartea/ filmul tău preferat și de ce îți place atât de mult?
Junior Moderator - eagleZX: Si aici este greu de ales , mi-a placut foarte mult The Walking Dead  cat si All of us are dead.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă un duh ți-ar împlini trei dorințe, care ar fi acestea?
Junior Moderator - eagleZX: 1. Sa imi traiasca persoanele cele dragi infinit.
                                                                     2. Sa imi implinesc planul facut inca de cand eram mic , de a fi la casa mea in Germania.
                                                                     3. Sa pot ajuta orice persoana.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Îți mai aduci aminte care este momentul în care ai fost cel mai fericit?
Junior Moderator - eagleZX: Nu pot sa mentionez doar unul , nuntile fratilor mei mai mari.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Crezi în destin?
Junior Moderator - eagleZX: Da , dar el este foarte mult influentat de modul cum te dezvolti.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
Junior Moderator - eagleZX: Nu am o anumita fobie de care sa imi fie frica daca la asta ai vrut sa te referi , dar cea mai mare frica este sa mor intr-un mod nasol gen inec/asfixiat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
Junior Moderator - eagleZX: Desigur.

 
LUME VIRTUALA - @eagleZX

 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Junior Moderator - eagleZX: Deobicei eu am o problema in alegerea numelui in lumea virtuala , vazusem intr-o zi un documentar despre animalele salbatice si acolo era prezentat un vultur iar de aici mi-a si venit ideea de eagle , cat despre ZX am un grup de prieteni care folosim acest ZX la  finalul numelui.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Junior Moderator - eagleZX: Toate serverele de pe aceasta comunitate sunt faine in felul lor , nu vreau sa fiu narcisist si sa-mi aleg doar serverul meu.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Junior Moderator - eagleZX: Desigur @Alexandru06 @ LCS @X-Tream @Casper si multi altii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Junior Moderator - eagleZX: Ce pot zice atat timp cat fac si eu parte din ea. Aici pe leaguecs am intalnit una din cele mai bune comunitati pe care am fost "admin" deoarece daca ai o problema ceilalti vor incerca sa te ajute si am vazut ca oamenii de aici sunt foarte de treaba si draguti.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Junior Moderator - eagleZX: FIFA ; Rocket League ; CS (1.6 ; GO) si in mare parte jocurile FPS
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a facut sa intrii in Staff-ul de pe forum? 
Junior Moderator - eagleZX: Mi-a placut sa fiu un om care poate ajuta cu orice , iar aici pe acesta comunitate mi-au placut persoanele , asa ca am decis sa fac parte din acest staff minunat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
Junior Moderator - eagleZX: Sa fie mereu respectuosi , amabili si ajutatori deoarece daca ai aceste calitati vrei fi luat ca "un prieten bun" de catre ceilalti mereu. Si nu uitati sa fiti tot timpul mai buni.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Junior Moderator - eagleZX: Multumesc si eu de invitatie , o zi buna incontinuare iti doresc si eu tie.

 

 

Acesta a fost interviu sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @eagleZX!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la 1 la 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Foarte frumos! Felicitări pentru munca și răbdarea depusă! Sunteți 2 oameni foarte faini și sper să rămâneți alături de noi cât mai mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate