Sari la conținut

[Interviu] rakzewww - LCS LEGENDS


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am găsit la un nou interviu în cadrul proiectului LEAGUECS.RO!

În acest interviu suntem alături de @rakzewww!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @rakzewww! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
LCS LEGEND rakzewww: Buna ziua stimate @Alexandru06 @ LCS , iti multumesc ca te-ai gandit la mine cu un interviu. :)))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numeșți, câți ani ai și unde locuiești?
LCS LEGEND rakzewww: Ma numesc Andrei, am 20 de ani si sunt din Maramures. P.S: Acolo unde palinca ii ceea mai buna :))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde te vezi peste 10 ani?
LCS LEGEND rakzewww: Sincer am auzit foarte multe intrebari asemanatoare cu acestea.. Dar am sa zic ca nu stiu unde am sa fiu peste 10 ani... depinde unde ma va duce viata, asa-i ?
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cât de diferită era viața ta acum un an?
LCS LEGEND rakzewww: Nu tare a fost o diferenta mare in viata mea timp de 1 an... Dar pot sa spun ca a fost ca un fel de "challenge" pentru mine in toti anii mei..
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
LCS LEGEND rakzewww: pfaaaiii.... m-ai spart.... Nu tare mi-am enumerat calitatile si defectele mele... Dar daca vreti oameniilor care va uitati la acest topic si vreti sa dati cu parerea la acest aliniat, bagati acolo, spuneti ceva despre mine ce credeti voi!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
LCS LEGEND rakzewww: Respecta ca sa fii respectat. Asta ar fii unica regula.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
LCS LEGEND rakzewww: Toate zilele mele sunt fericite pentru ca stiti cum se zice, atata timp cat ai mancare, un acoperis sub cap si sa te ingrijesti.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
LCS LEGEND rakzewww: Aceasta intrebare e una tricky.. Din cate stiu eu nu imi e frica de nimic... Dar pot spune ca imi e frica de "GAGICI" =)))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea șterge ceva din trecutul tău, care ar fi acel lucru?
LCS LEGEND rakzewww: Daca as sterge ceva din trecutul meu nu as mai fii ceea ce sunt acum... Si va zic sincer, imi place de mine cum sunt acum. :D
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Îți mai aduci aminte care este momentul în care ai fost cel mai fericit?
LCS LEGEND rakzewww: Cand aveam 8 ani, tatal meu care acum din nefericire nu mai este printre noi, mi-a facut surpriza sa vina acasa inainte de ziua mea cu cateva zile, a fost intr-adevar uimitor si nepretuit..
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă care este aceasta?
LCS LEGEND rakzewww: Nu am o muzica preferata, dar cel mai mult ascult de la Eminem.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce abilitate ai vrea să stăpâneșți?
LCS LEGEND rakzewww: Abilitate ca "superpowers" as fii TELEPORT-MAN =))) "sa ma teleportez in trecut sau in viitor".
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
LCS LEGEND rakzewww: A fost floare la tort :)))) momentan au fost bune intrebarile, dar hai sa vedem ce mi-ai pregatit mai departe.

 

LUMEA VIRTUALA - @rakzewww


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
LCS LEGEND rakzewww: OOO pai a fost acum multi ani de zile, a fost din cauza unui prieten, am pierdut un pariu (n-am sa va zic ce am facut ca sa pierd pariul) dar " din cauza unui prieten".
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
LCS LEGEND rakzewww: Daca se poate cu toti.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
LCS LEGEND rakzewww: Intrebare slaba @Alexandru06 @ LCS, stiu toti ca eu sunt un "GAMER".. Multe jocuri.. Multe.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
LCS LEGEND rakzewww: Da, clar, 100%, dar n-am sa-i enumar.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate ?
LCS LEGEND rakzewww: Daca nu as zice "CSGO" l-as trada pe Caspy :((( (sunete pe fundal plans, plans, plans)=))))))))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
LCS LEGEND rakzewww: Pai a fost la sfarsitul lui 2018 la inceputul lui 2019 si meritul e a lui ADR.. Pentru ca el a fost persoana care m-a chemat pe comunitate, dar specific, m-a ales la mix-uri pentru ca am fost o persoana foarte activa.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia ?
LCS LEGEND rakzewww: O parere foarte faina, dar sa nu va mai luati de mine ca imi schimb parerea :)))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
LCS LEGEND rakzewww: Nu am un mesaj anume pentru toti membrii comunitatii dar pot spune sa nu faceti prostii ca prostiile se rasplatesc inzecit.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
LCS LEGEND rakzewww: @Alexandru06 @ LCS Iti multumesc ca te-ai gandit la mine pentru acest interviu, sper sa va placa raspunsurile mele pentru ca si deoarece vin din suflet cu o sinceritate maxima, iti multumesc ca ai fost o persoana super @Alexandru06 @ LCS, sper ca si tu sa ai o zis minunata la fel ca a mea ❤️ .

 

 

Acesta a fost interviu sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @rakzewww!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la la 10.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate