Sari la conținut

[Interviu] SERBANN - Junior Moderators


Mr.JohnnySins

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS.RO!

In acest interviu suntem alaturi de @SERBANN!

 

 

  • Reporter - Mr.JohnnySins: Salut, SERBANN! Iti multumesc ca ai acceptat aceasta invitatie!
  • Junior-Moderator SERBANN: Cu mare drag!
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum te numeșți, câți ani ai și unde locuiești?
  • Junior-Moderator SERBANN:  Ma cheama Constantin Serban, am 26 de ani si locuiesc in Bucuresti.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce îți place să faci în timpul liber?
  • Junior-Moderator SERBANN: Ma plimb, ma duc la cinema sa vad filme ori stau acasa si vizionez filme ori ma joc pe calculator.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care este mancarea ta preferata ?
  • Junior-Moderator SERBANN: Mancarea mea preferata este tocanita.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Asculti muzica? Si daca da, ce tip de muzica asculti?
  • Junior-Moderator SERBANN: Metal, Rock'n'Roll, Hip-Hop/Rap, Chill music
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
  • Junior-Moderator SERBANN: Calitatile mele este ca inteleg repede, cuprind repede dar sunt lenes sa indeplinesc.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)
  • Junior-Moderator SERBANN: CS 1.6, Wolfenstein, Need for Speed, Battlefield, Red Alert
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care este cea mai mare frică a ta?
  • Junior-Moderator SERBANN:  Frica mea este sa pierd pe ce mai draga fiinta pentru mine.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ai vedea tu relatia perfecta ?
  • Junior-Moderator SERBANN: Nu exista relatia perfecta, dar cuprinderea si intelegerea fac sa fie totul normal.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care a fost ultimul film/serial/anime vizionat si care este parerea ta despre el ?
  • Junior-Moderator SERBANN:  Nou sezon de la Bleach TYWB, grafica uimitoare, poveste uimitoare si design formidabil, 10 ani de asteptare.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce inseamna pentru tine ,,un prieten adevarat” ?
  • Junior-Moderator SERBANN: Cel care ramane langa tine mereu pentru mult timp.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Multumesc frumos, acum o sa trecem la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
  • Junior-Moderator SERBANN: Alte intrebari? Haha, glumesc, desigur!

 

LUMEA VIRTUALA - @SERBANN

 

  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
  • Junior-Moderator SERBANN: Am avut numele ZEO, dar acum am SERBANN din cauza ca ma defineste mai mult.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce jocuri preferi să joci?
  • Junior-Moderator SERBANN: Acum ma joc Marvel Guardians of the Galaxy, sunt cu multe genuri de jocuri.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ?
  • Junior-Moderator SERBANN: @teclizau @vladdx
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai vreun server favorit din comunitate? 
  • Junior-Moderator SERBANN: zmgo.leaguecs.ro
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
  • Junior-Moderator SERBANN: Am aflat de server de pe gametracker si asa si de voi.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum a inceput pasiunea ta pentru administrare/moderare forum/server ?
  • Junior-Moderator SERBANN: Este ceva nou pentru mine dar am mai stat in comunitate la varsta mica, pana acum imi place.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
  • Junior-Moderator SERBANN: Am intalnit staff fain si am fost ajutat sa inteleg ce trebuie sa fac, nimeni nu a fost dur cu mine si apreciez.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
  • Junior-Moderator SERBANN: Viata nu este asa de rea, daca iti faci globul tau de fericire.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Iti multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi buna iti doresc!
  • Junior-Moderator SERBANN: Iti mutlumesc la fel pentru timpul oferit! La revedere

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Mr.JohnnySins & @SERBANN

Va rog sa lasati o parere despre acest interviu, cat si o nota de la 1 la 10 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate