Sari la conținut

Propunere Overwatch


Asdfg

Postări Recomandate

Model postare : Overwatch

Nume : Asdfg

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Overwatch, Tine de verificarea demourilor postate de anumiti admini de pe diferite servere cs 1.6.

In ce consta propunerea mea :

Gen:  Fondatorii serverelor care au cate un player sau admin, care li se pare suspect, pot face un demo si sa-l posteze la capitolul overwatch, In ideea in care din fiecare server, fondatorii sa propuna 1-2 playeri pt a participa la acest proiect.

Gen : X-ulescu mi si pare codat, ( eu cred ca are silent aim) mno, cei desemnati verifica demoul si dau un verdict, fie el aim/curat/ sau demo neconcludent..

N-am timp de detaliat in scris, celor ce le vor surade ideea, le pot explica pe serverul de ts3.

 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?  Pai, ajutorul serverlor, activitate pe forum ts3,  si creerea unei comunitati corecte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 5 minute, Asdfg a spus:

Model postare : Overwatch

Nume : Asdfg

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Overwatch, Tine de verificarea demourilor postate de anumiti admini de pe diferite servere cs 1.6.

In ce consta propunerea mea :

Gen:  Fondatorii serverelor care au cate un player sau admin, care li se pare suspect, pot face un demo si sa-l posteze la capitolul overwatch, In ideea in care din fiecare server, fondatorii sa propuna 1-2 playeri pt a participa la acest proiect.

Gen : X-ulescu mi si pare codat, ( eu cred ca are silent aim) mno, cei desemnati verifica demoul si dau un verdict, fie el aim/curat/ sau demo neconcludent..

N-am timp de detaliat in scris, celor ce le vor surade ideea, le pot explica pe serverul de ts3.

 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?  Pai, ajutorul serverlor, activitate pe forum ts3,  si creerea unei comunitati corecte.

Salut! Din ce mi-ai explicat pe TS3 chiar este o propunere foarte buna si eu zic ca, cu siguranta va ajuta cresterea comunitatii cu noi oameni, etc. De la mine ai un mare :pros: si sper ca propunerea ta sa fie acceptata! ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bună! 

Îți mulțumim pentru propunere, dar dacă dai click mai jos o sa vezi ca aceasta este deja pusa în practică. 

Aici se fac Verificare demo-uri de către fondatorii serverelor / jucători etc 

În concluzie, propunerea dvs este respinsă. 

Topic closed. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate