Sari la conținut

[Interviu] Mr.JohnnySins - Global-Moderator forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am găsit la un nou interviu în cadrul proiectului LEAGUECS.RO!

În acest interviu suntem alături de @Mr.JohnnySins!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @Mr.JohnnySins! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Salut, îți mulțumesc și eu pentru invitație!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numeșți, câți ani ai și unde locuiești?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Mă numesc Alexandru, am 19 ani și locuiesc în Târgu - Jiu.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Mă joc la PC, mai ies cu prietenii la o "cumetrie", un fotbal.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Te trezești, îți faci o cafea, rutina de dimineață și apoi lucrurile decurg de la sine!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cât de diferită era viața ta acum un an?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Nu pot sa zic ca era foarte diferita fața de cea de acum, însă as minți, anul trecut aveam stresul bacului [ pe care am reușit sa-l obțin din fericire ] și anul acesta cu admiterile pe la facultăți, politie, bătaie de cap.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Pot spune că am câteva calitati de care ma simt mândru: responsabilitate și punctualitatea ma caracterizează în mare parte., iar ca și defecte, uneori timiditatea intervine..
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai mare regret din viață ta?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Probabil ca am pus prea mult suflet în unele chestii care nu meritau.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Aș minți dacă aș spune că n-am nicio frica, pot spune ca imi este frica sa nu dau greș, făcând anumite lucruri.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este lucrul care te face fericit?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Să am familia alături de mine.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă un duh ți-ar împlini trei dorințe, care ar fi acestea?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Păi cam acestea ar fi: 
1. Să citesc gandurile oamenilor pentru o zi :))
2. Să am familia cât și prietenii alături de mine mereu.
3. Să am parte nu mai de fete frumoase :))

Reporter - Alexandru06 @ LCS: În ce oraș ți-ar plăcea cel mai mult să trăieșți?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Cred că în Craiova, mi-ar plăcea destul de mult.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Da, putem începe!

LUMEA VIRTUALA - @Mr.JohnnySins


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Păi numele meu se inspiră de la un actor celebru care mi-a marcat perioada adolescentină, pe numele său Johnny Sins.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: În mare parte CS 1.6, FIFA & cs:go mai rar.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Da, toți îmi sunteți prieteni, însă am doi pe care chiar îi pot numii frați @KRATOS.@Andt.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Global-Moderator Mr.JohnnySins:CSGO, familia mea, cel mai tare server ! ❤️ ❤️
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Știu de câțiva ani comunitatea, prima dată am aflat de aceasta de la un prieten.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Dacă s-ar putea cu tot staff-ul comunității!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Este o comunitate cu potențial, mult potențial, într-o continuă ascensiune pot spune și îmi doresc sa ajungem la câți mai mulți membrii pe aceasta comunitate, cat despre administratie, n-am prea multe de spus, facand parte din aceasta imi dau seama cate lucruri bune am pierdut, din cauza faptului ca n-am venit mai devreme in staff. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Faceți loc și de bunătate în inimile voastre.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Global-Moderator Mr.JohnnySins: Îți mulțumesc și eu pentru această invitație! O zi buna sa ai!

 

Acesta a fost interviu sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @Mr.JohnnySins!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la 1 la 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate