Sari la conținut

[Interviu] Casper - Fondator Forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am găsit la un nou interviu în cadrul proiectului LEAGUECS.RO!

În acest interviu suntem alături de @Casper!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @Casper! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Fondator Casper": Salut! Bine te-am gasit si multumesc de invitatie! :D 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Fondator Casper": Adrian este numele meu, am 25 de ani si locuiesc in apropierea Buzaului.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce abilitate ai vrea să stăpâneșți?
Fondator Casper": Super Casper :)) Habar nu am. Sunt pe principiul ca este mai palpitant sa traiesti simplu, fara vreo abilitate sau superputere.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Fondator Casper": Calitati...vreau sa cred ca sunt o persoana sociabila, cu simtul raspunderii si amuzanta cand situatia permite. Defecte cred ca sunt prea multe ca sa le spun. Astia care spun ca sunt perfecti sunt mereu cei mai dubiosi :)))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: În ce oraș ți-ar plăcea cel mai mult să trăieșți?
Fondator Casper": Home. Liniste si pace. Nu-mi place aglomeratia. Desi, daca as fi nevoit sa ma mut as alege Iasiul. Superb in ce priveste cultura.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
Fondator Casper": Frica de a nu progresa, de a ramane plafonat undeva.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Îți mai aduci aminte care este momentul în care ai fost cel mai fericit?
Fondator Casper": Sunt multe. Dar prefer sa le tin pentru mine. Ascunde-ti viata privata si vei fi cel mai fericit. ;) 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Fondator Casper": Citesc, ascult muzica, intru cu voi la o barfa pe TS si altele in fuctie de stare. Nimic wow
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cât de diferită era viața ta acum un an?
Fondator Casper": Se aseamana in mare parte cu cea de acum. Exceptie face faptul ca in cursul saptamanii sunt la studii in Bucuresti.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Fondator Casper": N-am dorinte ascunse. Toate vin la timpul lor. Atata timp cat esti sanatos si poti munci cred ca iti poti indeplini si visurile.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Fondator Casper": Rabdarea, sa am mai multa :)))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea șterge ceva din trecutul tău, care ar fi acel lucru?
Fondator Casper": Absolut nimic. Actiunile trecutului tau iti formeaza caracterul in viitor. Priveste-ti trecutul ca pe o lectie si invata din ea ;) 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
Fondator Casper": Nu... Dar hai sa te vad.

 

LUME VIRTUALA - @Casper

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Fondator Casper": Cred ca am mai zis asta intr-un interviu. Stii desenul ala animat cu fantoma prietenoasa? De acolo :)))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Fondator Casper": M-am vazut cu cativa dintre ei: @Alek @ CSGO, @Kazoo, Taz (oarba dupa el :)) ), vechiul staff de la CSGO. In principiu cu cei care au ramas din „vechea garda”: @Tavvy, @Bombo | ftw., @X-Tream, @jEko @ etc etc.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Fondator Casper": Eu asa consider. Din moment ce ai putut sa te deschizi intr-o situatie mai putin placuta fata de ei, cred ca ii poti numi prieteni. Ii ai enumerati mai sus :D 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate ?
Fondator Casper": CSGO Forever :)))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Fondator Casper": Mario :)) Ma mai joc 1.6 din cand in cand dar nu sunt fan asa mare al jocurilor.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia ?
Fondator Casper": Pe multi nu va cunosc, sincer sa fiu, avand in vedere ca am lipsit o perioada destul de mare, iar voi v-ati schimbat. Dar stiu ca ai mei colegi nu si-au schimbat ideologiile si au adus doar oameni capabili ca intodeauna. LeagueCs ramane cea mai top comunitate de gaming si cred ca ascensiunea nu va inceta prea curand. P.S: A revenit Casper, puilooor!! :D 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
Fondator Casper": Pastrati-va integritatea, fiti oameni intai de toate ca asta e cel mai important. Sa munciti la fel de mult pentru comunitate pentru ca este un poiect fain la care am muncit mult si ar fi pacat ca cineva sa isi bata joc de el.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Fondator Casper": Multumesc si eu pentru invitatie! Mult succes in toate! :) 

 

Acesta a fost interviu sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @Casper!

Multumesc inca o data pentru ca ai acceptat interviul. ;) O nota de la 1 la 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, LCS| JusT_A_RabbiT a spus:

Eu nu-s din garda veche? Oarba după tine 🥺 Plake interviu la tine , a eshit frumos  ❤️ Pup la tine😘 Șarpemiu ❤️

Doar nu stateam sa va pun pe toti acolo :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate