Sari la conținut

[Reclamatie]Dorian


Sedativ

Postări Recomandate

1-ai ținut mai mult de 8 secunde

2-eu zic sa ai un comportament și un limbaj mai adecvat 

3-noi cei din staff nu suntem puși degeaba acolo,știm ce avem de făcut

Martori sunt Vlad și taipanu care eram spec pe tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu ma astept la altceva din partea voastra, abuzatorii de serviciu, lasa martorii si adu' dovezi ca v-ati cam luat-o in cap cu abuzul 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand reclamantul trebuie sa aive dovezile nu poti cere tu dovezile celui reclamant, pe langa asta comportamentul tau cu staff-ul este ingrozitor si limbajul tau de asemenea.

Aici se poate vedea clar cum injuri tot staff-ul cu nici o jena si cum iti bati joc de munca noastra.Ps poza e chiar de la prima ta reclamatie, tu ne-ai ajutat https://imgur.com/a/YkxJSUX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, eu cred ca adminul trebuie sa aibe dovezile cand executa o comanda, in al doilea rand mai treci pe la scoala ca esti analfabet functional (nu e jignire), in al treilea rand, munca a fost depusa de catre detinatorii acestui server, iar voi veniti sa abuzati si sa va bateti joc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In plus mai vin si cu dovada asta in care primesc din nou slay de la Dorian degeaba. 

https://imgur.com/a/888jf9H 

Incercam sa scot survivorul din ascunzatoare cu smoker-ul si primesc slay pe motiv ca trebuie sa atac cand folosesc abilitate, acum vin si-l intreb pe dorian, dupa parerea lui, ce rol ar trebui sa aiba smokerul pe server, ca daca nu poti sa tragi un jucator din ascunzatoare eu propun sa-l mutati pentru level 1 ca e inutil. 

Cer sa fie sanctionati toti acesti jucatori care abuzeaza de comenzile de admin fara nicio jena si dupa vin si se dau mari farisei ca ei au muncit de cand aveau 5 ani pe server, dar in realitate nu fac nimic altceva decat sa abuzeze. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu abuzam de comenzi,doar încercăm sa menținem pacea când apar oameni ca tine pe sv e cam imposibil ca ți am repetat de atâtea ori sa ataci când dai abilitatea,dacă nu înțelegi îți recomand să citești regulamentul,și ce nu îți convine sa te cerți cu cei care au făcut regulamentul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde se vede clar ma copile??? e deja a 3-a oara cand imi dai slay aiurea si vii doar cu vorbe prostesti cica se vede din dovada ca nu aveam intentia sa atac, esti incredibil, rog sa fie sanctionat aspru acest helper pentru folosirea comenzilor in mod abuziv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic că comportamentul tău fața de admini este neadecvat la fel și cu limbajul. Încearcă să nu mai înjuri admini când îți dau slay și să vezi de ce ai greșit. Multă lume nu se gândește de 2 ori înainte să facă o chestie fără a nu face o greșeală. 

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate