Sari la conținut

[Interviu] FlIn - Moderator Asistent Tehnic TS3


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am găsit la un nou interviu în cadrul proiectului LEAGUECS.RO!
În acest interviu suntem alături de @FlIn!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @FlIn! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Salutare. Cu mare drag. Mersi de invitatie!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Pentru inceput am sa iti adresez cateva intrebari personale, putem incepe?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Desigur.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Ma numesc Samuel, am 25 de ani si locuiesc in Bucuresti.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Amuzant, fixist, serios, cam lenes in unele situatii si ambitios.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai un job? Daca da, care este acesta?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Da. Lucrez in cadrul companiei Vodafone Romania ca si inginer de retea, prestand servicii pentru Vodafone Germany.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai vedea tu relatia perfecta?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Nu cred ca exista o relatie perfecta de la sine. Consider totusi ca ne putem face relatia cat mai buna si productiva prin compromisuri. Daca iubesti o persoana, inveti sa lasi de la tine pentru intelegere. Nimeni nu este perfect. :) 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care sunt defectele & calitatile tale?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Un defect cred ca l-am pus mai sus: sunt lenes si ma supar/enervez mai usor decat trebuie. Ca si calitati, cred ca sunt o persoana ambitioasa, intelegatoare si devotata.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este frica ta?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Singuratatea. Momentul in care am locuit singur a fost cel mai trist moment din viata mea si ma bucur ca nu trebuie sa mai experimentez asa ceva.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai frati / surori? Daca da, cum te intelegi cu ei?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Am un frate si doua surori. Mai avem neintelegerile noastre, ca orice familie, dar am invatat sa trecem peste ele. Sunt in relatii foarte bune cu toti!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este mancarea ta preferata?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: In ciuda a ceea ce crede Jeko ( shaorma ), mancarea mea preferata este un minunatul Burger de vita ( cu cartofi prajiti, of course ).
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai animale de companie?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Nu. Si nici nu imi doresc sa am.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Detii un vehicul personal? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Da, am un Audi A3 2.0 TDI din 2016. Pe viitor am pus ochii pe un Hyundai Tucson.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzica asculti?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Aici e mult de vorbit, dar cele mai populare ar fi: Christian si Pop Rock.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai o ,,melodie preferata”? Daca da ne-o poti spune si noua?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Am mai multe, dar o sa dau una care-mi place foarte mult. Imagine Dragons - Bones.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Sigur.

 


LUMEA VIRTUALA - FlIn


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ti-ai ales numele?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Cand eram mai mic, ma uitam la un TV Show de pe Disney Channel numit "Totul pentru dans". Si era acolo un pustan pe nume Flin, iar pe urmatorul joc am pus numele FlIn. Mi s-a parut .. interesant ,, .
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri joci?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Momentan incerc s-o raresc cu jocurile, dar principalele ar fi: CS 1.6, Minecraft si League of Legends.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Sa fiu sincer, chiar nu mai stiu. A fost prin anul 2020 ( prin vara cred ) cand m-am alaturat comunitatii, dar nu reusesc sa-mi aduc aminte unde am auzit de comunitate. Stiu doar ca eram in cautarea unui server CSGO Remake.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Nu cred ca sunt in masura sa imi dau cu parerea la subiectul acesta, neavand foarte multa interactiune si fiind destul de nou cel putin cu gradul de pe TS3. In cariera mea am invatat asa: "daca un lucru merge, lasa-l asa" :)). Dar ma bucur sa vad ca aici se cauta dezvoltare si implicare. :) 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni in comunitate pe care ii poti numi prieteni?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Sigur. Nu pot spune ca ma stiu cu foarte multa lume, dar am baza in oamenii de pe serverul CSGO. Si anume: @Bombo | ftw., @jEko @ , @Kazoo, @-.ƓσらѕƐη.- si altii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: De ce ai decis sa faci parte din Staff-ul Asistentei Tehnice?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Initial nu aveam in plan asta, dar dupa o discutie destul de scurta cu @Bombo | ftw., am realizat ca este o oportunitate faina de a cunoaste oameni faini.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Din nou, nu pot spune ca am avut o interactiune foarte mare cu administratia comunitatii. Dar, avand in vedere unde este comunitatea si seriozitatea de care dau dovada, nu poti spune ceva rau despre administratie. Oamenii se implica, dezvolta si cresc impreuna, iar asta se vede. Thumbs up for this ! :) 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate, staff si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Iti dai seama ca orice lucru care este bine condus iti lasa o impresie buna. Dar impresia asta este data si de modul in care serverul CSGO este condus, deoarece de ei am dat prima data. Din staff-ul comunitatii nu fac parte, sunt doar TS3 Technical Support, iar despre evolutie, cred ca o sa vedem impreuna. :) 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai un mesaj pentru cititori?
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Keep up the good work !  Va pup pe toti 😘
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
[Moderator Asistent Tehnic TS3] - FlIn: Multumesc si eu pentru timpul acordat si pentru tot. Zi frumoasa tuturor ! ❤️

 

Acesta a fost interviu sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @FlIn.

Multumim pentru timpul acordat. ;) O nota de la 1 la 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super interviu nota 10 !

Citat

FlIn: In ciuda a ceea ce crede Jeko ( shaorma ), mancarea mea preferata este un minunatul Burger de vita ( cu cartofi prajiti, of course ).

Ai spus asta in timp ce muscai din shaorma ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate