Sari la conținut

[Interviu] KRATOS. - Moderator


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @KRATOS..

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @KRATOS.! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Moderator - KRATOS.:  salut, cu mare drag ! ❤️ 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Pentru inceput am sa iti adresez cateva intrebari personale, putem incepe?
Moderator - KRATOS.:  sigur , sa-i dam bice
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti?
Moderator - KRATOS.:  Ma numesc Marius, am 19 ani si locuiesc in Constanta.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
Moderator - KRATOS.:  baiat de treaba , care are bun simt si simtu umorului 😃 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai un job? Daca da, care este acesta?
Moderator - KRATOS.:  momentan nu am un job , sunt inca "elev" sa zic asa
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai vedea tu relatia perfecta?
Moderator - KRATOS.:  am mai spus, si mai repet, nu cred in aceasta relatie "perfecta" 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care sunt defectele & calitatile tale?
Moderator - KRATOS.: la defecte putem spune ca sunt lenes xD  dorm cate 14-15 ore , si din cand in cand, uituc=) la calitati putem spune ca s foarte ambitios , daca incep un lucru , nu renunt la el pana nu e gata, si sunt foarte intelegator.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este frica ta?
Moderator - KRATOS.: nu stiu ce inseamna.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai frati / surori? Daca da, cum te intelegi cu ei?
Moderator - KRATOS.:  am o sora, are 30 ani .. ma inteleg foarte bine cu ea . dar din pacate suntem la distanta :( 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este mancarea ta preferata?
Moderator - KRATOS.: snitel de pui sau pilaf =))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai animale de companie?
Moderator - KRATOS.: yes, am 3 caini o pisica si un sarpe ( doresc sa imi mai iau un caine fiindca ii ador pur si simplu ) 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Detii un vehicul personal? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?
Moderator - KRATOS.: detin un Audi A3 2.0 TDI , si un dacia logan:) . doresc sa conduc un maserati dar e drum lung pana acolo.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzica asculti?
Moderator - KRATOS.:  rap, rock.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai o ,,melodie preferata” ? Daca da ne-o poti spune si noua?
Moderator - KRATOS.: G-Eazy & Halsey - Him & I
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
Moderator - KRATOS.:  cel mai pregatit.

 

LUMEA VIRTUALA - @KRATOS.


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ti-ai ales numele?
Moderator - KRATOS.:   din god of war, port numele asta din anul 2012-2013... 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri joci?
Moderator - KRATOS.:  pe pc joc : lol, cs  1.6, cs go , fable tlc , devil may cry etc.. pe ps joc doar god of war , i-ar pe telefon ma joc clash royale .
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Moderator - KRATOS.:  de pe facebook, dar o stiu de cv vreme 😃 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?
Moderator - KRATOS.: implicare cat mai multa din partea staff ului si seriozitate
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni in comunitate pe care ii poti numi prieteni?
Moderator - KRATOS.:  cei mai buni prieteni chiar, @Andt. si  my bff @Mr.JohnnySins!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: De ce ai decis sa devii un membru staff?
Moderator - KRATOS.:  din cauza celor doi , mentionati mai sus @Andt. si in special @Mr.JohnnySins
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
Moderator - KRATOS.:  o comunitate cu un potential deosebit,ce merita apreciata , administratia fiind pe masura, cu niste oameni maturi , care stiu ce au de facut.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ? 
Moderator - KRATOS.: lucrurile evolueaza inspre foarte bine ca sa zic asa.. totul este minunat , imi place foarte mult comunitatea asta, esti cea mai buna din Romania, fara rival , cat despre prima mea impresie.. pot spune ca am fost atras de aceasta comunitatea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai un mesaj pentru cititori?
Moderator - KRATOS.:  ❤️ love you all!  
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Moderator - KRATOS.:  cu mare drag , si sper sa ne auzim cu bine in continuare:>

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @KRATOS.,

Multumim pentru timpul acordat. ;) O nota de la  1 la 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate