Sari la conținut

Cerere Grad Batman


A L E X

Postări Recomandate

  • Nume : Alexandru
  • Vârstă : 21
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? :Pentru a ajuta la dezvoltarea forumului prin posturi si prin a , ajuta membri care au nevoie de un ajutor substantial si de a le zice cand gresesc
  • Ce secțiune dorești spre moderare? :Tot forumul deoarece nu sunt moderatori globali care sa se ocupe de tot forumul 
  • Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate? : posturi ca nu este nicio activitate acolo si inchiderea topicurilor la timp pentru ca nu sunt inchise
  • Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme : se vede detul de clar cred sunt activ pe tot forumul 
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? da
  • Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament? :  da
  • Alte precizări :Numai am nimik de zis sper sa fiu acceptat si de a ma pune pe treaba 
  • Poți intra pe teamspeak la ședințe? : da 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum eu am primit la rândul meu o șansă , sunt de părere că și tu ar trebui să primești una, deoarece avem nevoie de un staff activ și care să se implice in popularea topicurilor de pe forum.

:PRO:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate