Sari la conținut

MasterOfNoobs


Postări Recomandate

Nume: MasterOfNoobs

Vârstă : 16

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  pentru a ajuta serverul si comunitatea

Ce sectiune dorești spre moderare? :  Stiri.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :  Activitate 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Nu am avut dar voi avea

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? da sunt constient

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  nu

Alte precizări : nu prea am avut activitate pe acest forum dar am avut multa activitate pe server dar sunt sigur ca voi avea si pe forum

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Înregistrat 2 ore în urmă
Nu prea îmi dau seama, vrei grad pe forum sau admin server? dacă vrei pe forum, eu sunt contra, te-ai înregistrat acum 2 ore la noi pe comunitate și un singur post (această cerere), revino cu o nouă cerere când vei posta câteva știri și vei avea măcar 7 zile la noi pe forum. 

Mult succes! 👋

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
2 hours ago, masterofnoobs said:

Nume: MasterOfNoobs

Vârstă : 16

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  pentru a ajuta serverul si comunitatea

Ce sectiune dorești spre moderare? :  Stiri.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :  Activitate 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Nu am avut dar voi avea

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? da sunt constient

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  nu

Alte precizări : nu prea am avut activitate pe acest forum dar am avut multa activitate pe server dar sunt sigur ca voi avea si pe forum

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : da

POSTS

1

JOINED

2 hours ago

 

 Pentru a deveni moderator sunt impuse 2 conditii obligatorii: MINIM 10 POSTURI PE FORUM SI MINIM 7 ZILE VECHIME PE LEAGUECS.  Sunteti respinsi automat daca nu respectati aceste criterii. 

 

Cerere refuzata . Multumim. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, devylinn @ Anormalii a spus:

Înregistrat 2 ore în urmă
Nu prea îmi dau seama, vrei grad pe forum sau admin server? dacă vrei pe forum, eu sunt contra, te-ai înregistrat acum 2 ore la noi pe comunitate și un singur post (această cerere), revino cu o nouă cerere când vei posta câteva știri și vei avea măcar 7 zile la noi pe forum. 

Mult succes! 👋

Nu vreau admin pe forum, vreau pe server

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, John @ Anormalii a spus:

POSTS

1

JOINED

2 hours ago

 

 Pentru a deveni moderator sunt impuse 2 conditii obligatorii: MINIM 10 POSTURI PE FORUM SI MINIM 7 ZILE VECHIME PE LEAGUECS.  Sunteti respinsi automat daca nu respectati aceste criterii. 

 

Cerere refuzata . Multumim. 

Nu am facut cerere pentru moderator am facut cerere slot pe server 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate