Sari la conținut

[Propunere]snK


snK

Awards pe forum?  

6 membri au votat

  1. 1. Awards pe forum?


Acest sondaj este închis pentru noi voturi


Postări Recomandate

*Propunere: Sa se adauge un sistem de "trofee si medalii(awards)".
*Detalii: Pai fiecare moderator/membru care face parte dintr-un proiect al comunitatii sa primeasca automat un awards(acest awards sa conste intr-o iconita care apare sub datele utilizatorului), nu doar cei care fac parte dintr-un proiect, de exemplu sa se primeasca award pentru "Staff-ul lunii", "Overwatch 1,2,3,lider","Absolvent School Admin", "Absolvent GFX Design", si tot asa...
*Cu ce ar ajuta comunitatea?: Cred ca ar spori activitatea in unele categorii, si ar ajuta prin dezvoltarea comunitatii.
*Alte informatii: Astept si parerile voastre...

P.S: Va rog sa veniti si cu argumente...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO:

PS : Nu știu dacă am dreptul să-mi dau cu părerea la acest topic , dar este o idee foarte bună , deoarece această implementare poate motiva membrii să se implice și mai mult in proiectele comunității.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 minutes ago, SeMeGe said:

A mai fost si nu ne ajută cu nimic. Nu infrumuseta forumul, il făcea doar sa ocupe fiecare topic mai mult spatiu

Ceea ce a pus sh0k era direct in tema, acesta este plugin, ai are mai multe beneficii fata de ala din tema...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ii vad rostul decate ingreunarea forumului . 
Deocamdata nu suntem destul de stabili cu stafful ca sa facem asta , cand o sa existe aceea stabilitate mai stam de vorba .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate