Sari la conținut

Cerere Moderator The Guardian


Postări Recomandate

Nume : Stefan

Vârstă : 20

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru a ajuta forumul

Ce sectiune dorești spre moderare? : Stiri daca se poate, in caz ca nu se poate puteti sa ma puneti pe orice sectiune.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : activitate & administrarea sectiunii respective corespunzator cerintelor.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Pe sectiunea stiri am inceput sa postez, imi place. Pe forum intru zilnic ma mai uit ce mai este. Mai verific cate o sectiune sa vad daca ma prinde ca sa postez si eu ceva de placere 

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da, absolut !

Ești recomandat de cineva din comunitate? : @dRama @LeagueCs

Alte precizări : Sper sa fiu acceptat 

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Depinde, eu lucrez doar dupa-amiaza pana la 22:00 si un weekend cu un weekend. Dar se rezolva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, The Guardian a spus:

Nume : Stefan

Vârstă : 20

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru a ajuta forumul

Ce sectiune dorești spre moderare? : Stiri daca se poate, in caz ca nu se poate puteti sa ma puneti pe orice sectiune.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : activitate & administrarea sectiunii respective corespunzator cerintelor.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Pe sectiunea stiri am inceput sa postez, imi place. Pe forum intru zilnic ma mai uit ce mai este. Mai verific cate o sectiune sa vad daca ma prinde ca sa postez si eu ceva de placere 

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da, absolut !

Ești recomandat de cineva din comunitate? : @dRama @LeagueCs

Alte precizări : Sper sa fiu acceptat 

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Depinde, eu lucrez doar dupa-amiaza pana la 22:00 si un weekend cu un weekend. Dar se rezolva.

Primele 7 zile sunt de proba ! 

:acceptat:

:locked:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate